Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-book olvasót vegyek?

Milyen e-book olvasót vegyek?

Figyelt kérdés

WayteQ-em volt. Hirtelen döntés volt, az eladó is javasolta ebben az árkategóriában. No comment, roppant silány minőség, most próbálom intézni, hogy valahogy jól jöjjek ki abból, hogy nem bírta a rendeltetésszerű használatot (konkrétan, hogy utazni merészeltem egy erre kitalált készülékkel) és olyan meghibásodása lett, mintha valami állati erős behatás érte volna, ami nem történt (nem ült rá senki, nem nyomta be senki a képernyőjét, mégis úgy néz ki, mintha valaki szórakozott volna vele). Ezen kívül egy hét alatt 3x is lefagyott.


Másodszorra szeretnék nem mellényúlni (tanulópénz..., tudom...), szóval olyat szeretnék, ami kibírja azt, hogy ide-oda utazom folyamatosan (konferenciákra, külföldre), benn van a tokjában és azzal együtt a táskámban (nem behányva a papírok közé, meg minden bizonnyal nem ülök rá, meg nem teszek rá mázsás súlyt, meg nem ütöm meg stb., de nyilván kisebb nyomás érheti így is, de ezt azért ki kell, hogy bírja).


20-30 rugót tudnék rá szánni.


2014. okt. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kindle, nekem már régóta megvan, és semmi hiba nincs vele.
2014. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktál vele rendszeresen utazni akkor? Sok helyen olvastam, hogy jókat mondanak róla, de tutira szeretnék menni.
2014. okt. 28. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, hurcolom én is sokat, de tokban van.

Nekem még egy régebbi, Kindle3 van (már van újabb, K5 és a Kindle PW), de még mindig jól bírja.

2014. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nekem is tokban lenne, ahogy az előző vacak is abban volt végig. Szóval fifyelnék rá rendesen, ahogy az előzőre is figyeltem, csak az tényleg elég silány volt. Pedig basszus, még néztem is pont egy Kindle-t, de az eladó azt mondta, a WayteQ jobb. Nah ja, utána kellett volna néznem alaposabban, de valahol meg úgy voltam vele, hogy azért bízhatok ennyire az eladóban...
2014. okt. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!