Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még megtartani a ps3at?

Megéri még megtartani a ps3at?

Figyelt kérdés

#Ha már vannak olyan kérdések, hogy megéri-e még venni... akkor én ezt teszem fel XD#


Tudnátok nekem mondani "nagy/érdekes" játékokat amik még jönnek?


Én ahogy nézegettem már igazán jön semmi érdekes (márc ig)

-----------

Csak félek ugyjárnék, hogy eladnám mert már ugyse kéne aztán jönne valami csak ps3/ps4 game >.<



2014. dec. 21. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:

senkinek sincs már oka akkor, hogy megtartsa?o.O


[Ugye akinek nem volt van oka, hogy játszon de aki már "mindennel amit akart" játszott nem sok]

2014. dec. 22. 09:45
 2/5 anonim válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy exkluzív cím nem jön már ki PS3-ra. Ettől függetlenül bőven megéri még megtartani. Lesz még rá játék bőven.

A nextgen-el az a baj, hogy arra majd csak tavasszal jön kb az Uncharted 4. Van rá játék, de szerintem nem éri még meg lecserélni.

Nekem is itt van a PS3, 2db is, nagyon jó szolgálatot tesznek még. :)

2014. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ végén amúgy ugy döntöttem, hogy egy ideig megtartom, de sztem el fogom adni.

Olyan játék ami nagyon érdekel nincs egyelőre láthatáron...

Egyedül a "Ukiyo no Shishi" talán

2014. dec. 25. 13:18
 4/5 anonim válasza:
Én is így gondoltam,de nagyon jó hogy megtartottam a ps3-at (07.25.-én vettem de azóta nem jelent meg hozzá igazán jelentős játék) utoljára az ac:unity volt az ami érdekelt és az már majdnem fél éve volt
2015. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egyelőre megtartottam de szerintem hamarosan eladom, csak porosodik
2015. febr. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!