Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki segíteni kicsit, hogy...

Sotetlovag97 kérdése:

Valaki segíteni kicsit, hogy tényleg léteznek-e külföldi "szervizek" vagy gyűjtőhelyek (mondjuk Ausztriában), ahol a bezúzandó árut meg lehet venni, ha van jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 03:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy lehet külföldön, mondjuk Ausztriában olyan "szervizeket", vagy gyűjtőhelyeket találni, ahol az osztrákok a számukra felesleges dolgot leadják. Sok magyar pedig azzal kereskedik, hogy az ott megvásárolt gépeket, eszközöket megveszi mielőtt bezúzzák, vagyis lebeszéli akit ezzel megbíztak és itthon többért eladja vagy megjavítja. Tudom, hogy van ilyen mivel ismerek egy embert aki harmadkézből ad el ilyeneket. A kérdésem az lenne, hogy lenne-e olyan személy aki tudna nekem segíteni egy ilyen gyűjtőhelyet találni, vagy még jobban "felvilágosítani" a témában, hogy hogy is működik ez valójában a gyakorlatban?
2014. dec. 30. 03:04
 2/3 anonim ***** válasza:
A bolhapiacokon a lomtalanításkor összegyűjtött cuccokat szokták eladni
2014. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De vannak elvileg szervizek is, ahová a nagy áruházakba visszavitt vagy esetleg szervizelni kívánt terméket a nagyok leadják bezúzásra és ott lehet.
2014. dec. 30. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!