Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan aki interneten...

Van olyan aki interneten keresztül talált külföldi barátokat esetleg szerelmet?

Figyelt kérdés
Lehetséges az hogy interneten keresztül olyan szoros kapcsolatot építsünk ki külföldiekkel, hogy akár az illetők elutaznának egymáshoz? Fent lehet tartani egy ilyen távkapcsolatot? Személyes tapasztalatokra/ élményekre lennék kíváncsi.

2014. szept. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. Szép volt. Jó volt. Sokáig tartott, de nem örökre :/
2014. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet, de ahhoz a külföldinek is olyannak kell lennie. Én ugyan nem vagyok szoros barátságban vele, de van egy német lány ismerősöm, akivel néha beszélgetek. Egyébként úgy érzem sokszor, hogy csak rajtam múlik az, hogy nincs komolyabb, de én ilyen vagyok.


Mielőtt megkérdezed: internetes "fórumon" (4chan) ismertem meg.

2014. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van, már össze is házasodtunk egy éve.
2014. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Interneten ismerkedtünk össze,gyönyörű időszak volt.Havonta találkoztunk,volt,hogy pár napig nála voltam,majd Ő nálam.Sajnos a távkapcsolatba a másik fél beleunt. 3 évig tartott. 35/L
2014. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!