Miért szidja mindenki a skytec aktív hangfalait? Mi a bajuk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 19:14
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
inkább haggyuk az egészet,nincs értelme ennek.
2015. márc. 31. 16:39
 12/34 dirtboy ***** válasza:

igazából egyértelmű már hogy tényleg nincs értelme.


azt gondolod hogy 30ért kapsz egy jó kis kínai aktív,piezo magassal ellátott csili vili sok wattos csodát ami jó lesz és bár ordít róla hogy gagyiság nem fogadod el a válaszolók egyértelmű válaszát.

inkább bízol a csodában és itt mindenki téved.


vedd meg hallgasd meg,utána hasonlítsd össze egy jó rendszerrel aztán tanulj a károdon. úgy sem nyugszol

2015. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
na,ez a beszéd.Bár az igazság fáj.Jóllehet,tudom,hogy nincs akkora teljesítménye,és ezért a pénzért nem lehet csodát várni.De még mindig reménykedem!Hiszen a sal hangcuccait is sokan szidják a mai napig-s lám csodát,nekem jó.Pedig nem vagyok halláskárosult.Az ócska vacak selyem dóm számomra szépen szól,és a vacak,erőtlen mélynyomó is számomra megfelelő teljesítményt nyújt,jóllehet,udvaron már vérszegény.Én még a papírmembrános,papírszegélyes kazettás egyutas szutykokon nőttem fel,és ez ami most van,az megváltás.Szidjátok a piezót.A macska rúgja meg,milyen magassugárzó van a profi hangcuccokban?1000w.selyem dóm?És ott mi képviseli a középtartományt?A 38 cm mélynyomó?Nem.Ott beépített mélyközép van.És el tudom képzelni azt is,hogy a skytec nem mély csak mélyközép hangsugárzót szerelt be a cuccaiba.Ezt támogatta meg piezókkal.De ne én osszam az észt,inkább ajánljatok ti kültéri használatra alkalmas aktív hangsugárzókat!Mutassátok meg,mi a tuti!Mi az ami nagyot és szépen szól,50 ezer forintig!Hajrá!Nincs ilyen!
2015. márc. 31. 19:35
 14/34 dirtboy ***** válasza:

/Mutassátok meg,mi a tuti!Mi az ami nagyot és szépen szól,50 ezer forintig!Hajrá!Nincs ilyen!/


itt meg neked van igazad szerintem.

PA rendszer én véleményem szerint hangerőről szól nem pedig minőségről.

Arról hogy be zenéljünk egy nagyobb teret.

Akármilyen koncerten voltam sehol nem volt jó hangminőség,egy DJ bobo koncert volt ahol még egész jó volt a minőség is.

A gond hogy ha azok a méregdrága hangfalak és erősítők úgy szóltak ahogy akkor mit várunk el egy skytectől nagy hangerőn.


a selyem dómal egyébként nincs gond,selyem dóm tud nagyon szépen szólni ha jól megcsinálták mert hát selyem dóm és selyem dóm magas közt is lehet nagy különbség.

2015. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

@13. Kedves Kérdező! Kicsit túlsértődted a sztorit...:D

Nos, nem arról van szó, hogy élből lenullázunk minden lehetőséget, csak arról, hogy jól meg kell gondolnod, hogy ennyi pénzből mit szeretnél, vagy érdemes-e.

Amennyiben nincs olyan nagy hangerő igény, eleve játszhat nagyobb hi-fi cucc is és az szebben fog szólni.


Amennyiben nagyobb hangerő igény is van, úgy érdemes meggondolni valami valóban profi cuccot , használtan is.


Mindezek mellett ne legyenek illúzióid, a hangtechnika nem olcsó móka, ha minőséget akarsz, ezt tudomásul kell venni, hiába fáj. "De ne én osszam az észt,inkább ajánljatok ti kültéri használatra alkalmas aktív hangsugárzókat!Mutassátok meg,mi a tuti!Mi az ami nagyot és szépen szól,50 ezer forintig!Hajrá!Nincs ilyen!"


-Pontosan. NINCS ilyen, ez ennyi. Ami ilyen lehet (értsd szépen szól, személyes tapasztalat alapján és nagyon nagyot is), az pl a Peavey nagyobb full range ládái (SP 4), vagy mondjuk egy nagyobb Electro Voice, de ezek használtan is többszörösébe kerülnek, erősítő nélkül is. Ez ilyen.


Érdemes meggondolnod , hogy mik az elvárások, garden partiban lehet bőven jó a SAL cucc is, neked kell mérlegelni az igényeket és a lehetőségeket.

2015. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
az igényeim:ne legyen több 50 ezer ft-nál.Nagyobb hangerő,kicsivel több basszussal,mint a sal.Mobilis legyen.Körbenéztem mindenhol.és az electronic star valamint a top electronic forgalmaz olyan termékeket,amik nekem megfelelőek lennének.Sőt,most már azon gondolkodom,hogy megveszem a sal valamelyik nagyobb cuccát.Hiszen csak kerti partihoz kellene,de mivel elég nagy kerttel és kevés szomszéddal rendelkezem,ezért szeretném megengedni magamnak a nem professzionális,csak olcsó kültéri hangfalakat.Mellesleg nem sértődtem meg.Köszi mindenkinek.
2015. ápr. 1. 07:13
 17/34 anonim ***** válasza:

"az igényeim:ne legyen több 50 ezer ft-nál."

-Akkor vegyél valamit ennyiért, nincs más.

2015. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

50-ből inkább keresnék régebbi reflex hangfalakat. Azt egy hifi erősítő is meghajtja, és jobb minőségű mint a sal, skytec.

Vagy építs egyet. Tényleg olyan borzasztó minőség, hogy attól még egy saját épített is szebben, jobban szól.

2015. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

[link]


Mellé raksz egy erősítőt, és a jaytec sírva menekül.

2015. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
[link] , [link] EZEK 50 pénz alatt vannak,belépő szintű pa hangfalak. Ha somogyit akarsz venni akkor ezt ajánlanám: [link] .DÖntsd el mire van pénzed,de ha jót akarsz magadnak akkor felejtsd el az electronic star termékeit.Ez a cég a naiv ,hozzá nem értő madarakra vadászik,és elég gusztustalan fogásokkal.Náluk egy 20 centis hangszóró is lehet 500 wattos,és bármelyik végfokra ráhazudják az 1000 wattot.Jól meg kéne őket bírságolnia a fogyasztóvédelemnek a félretájékoztatás miatt szerintem.
2015. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!