Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG smart tv-t és erősítőt/házi...

LG smart tv-t és erősítőt/házimozit össze lehet kötni HDMI kábellel? Hogyan?

Figyelt kérdés

A tv-n van HDMI IN 1 (ARC), HDMI IN 2, HDMI IN 3 (MHL)

Az erősítőn meg van 1 HDMI OUT és 4db HDMI IN. Nagyon nem értek ehhez, de mibe kéne dugni a kábelt és az erősítőt mire kéne állítani mert bárhogy próbáltam nem jött hang a csatorna megy tehát kép van. de hang nincs.


Tv modell/típus: 32LN575S-ZE

Erősítő: Harman Kardon AVR 151



2015. ápr. 11. 10:36
1 2
 11/13 Zzzoli ***** válasza:

Nekem is LG a tv , az erősítő meg Pioneer, de az mind1.

Nekem is idő volt, míg rájöttem hogy megy.

Nekem újabb a tv valamivel, ott az általános beállításoknál van a simplink, meg a tápegységek szinkronizálása is. azt mondjuk én nem használom, mert nem mindig az erősítőn szól.

2015. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szoja0217 válasza:
Nekem is van egy LG tv-m, ami össze van kötve (HDMI ARC) egy pioneer vsx-423 házimozi erősítővel. A hangátvitel megfelelő, azonban időözönként lecsatlakozik, átvált a TV hangszóróra. Mi lehet az oka?
2020. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zzzoli ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak, sajnos az alsó kategóriás Pioneer erősítők betegsége az instabil HDMI kapcsolat. Gyakorlatilag csak úgy tudod megoldani hogy lecseréled.
2020. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!