Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a tv-n van 1 AV,2 Hdmi és...

Ha a tv-n van 1 AV,2 Hdmi és 1 scart, Akkor rá tudom csatlakoztatni a régebbi házimozit amin Nincs Hdmi csak audio out és scart + AV?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 08:02
 1/6 hypno ***** válasza:

Vagyis azt kérdezed, hogy a Scart és AV csatlakozóval felszerelt TV-t össze tudod-e kötni a Scart és AV csatlakozóval felszerelt házimozi erősítővel.


Szerinted? :)



A Scart a csatlakozók svájci bicskája. A HDMI meg újkori varázslat, de előtte is volt élet és jól is működött.

2013. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert én nem dvd-t akarok nézni, hanem a normál adást, csak úgy hogy nem a tv hangszórója adja a hangot, hanem a házimozi és a tv-n nincs Audio IN.
2013. máj. 4. 13:43
 3/6 hypno ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy a TV adás hangja erősítőn keresztül szóljon, akkor ahhoz a TV-n nem audio IN hanem Out csatlakozónak kell lennie. És van is, mert A Scart kétirányban működik.

[link]


Ha meg nagyon nem megy, akkor a fejhallgató kimenetről kapsz sztereo hangot. (Bár ez elég gány megoldás)


én mindenesetre elolvasnám mit írnak a használati útmutatók. (A TV-jé és az erősítőjé.)

2013. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:

Ha meg Set top boxot használsz, akkor azt kell összekötni a házimozival.

2013. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a fejhallgatós módszerrel sikerült csak :/ de legalább működik :)
2013. máj. 4. 15:47
 6/6 anonim válasza:
Ha összekötöd a tv-t és a hàzimozit scarttal, akkor ha minden igaz csak àt kell a hàzimozit kapcsolni aux-ra, és azon jön a hang. Próbàld meg.
2013. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!