Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges-e EzCast eszközzel...

Lehetséges-e EzCast eszközzel (vagy miracast) megosztott hálózati mappában lévő videót lejátszani úgy, hogy egy telefonról indítom el a lejátszást?

Figyelt kérdés

Tehát van egy PC amin van egy rakat film és ezeket a filmeket szeretném, úgy nézni, hogy a kezemben lévő androidos telefonon kiválasztom hálózaton megosztott filmet és a TV-n nézem.

Lehetséges-e?



#video streem
2015. ápr. 24. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nem ajánlom az EzCast-et. Kínai szar, többet is rendeltem (magamnak meg haveroknak), különböző féléket, szoftveresen szar az összes, valamelyik hardveresen is és 2 nap után tönkrement, stb.


Chromecast-re költsél inkább 2x annyit, de az rendesen működik.

2015. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az AllCast progit töltsd le és telepítsd hozzá. Kiválasztod a TV-t (ott a kódszáma), aztán a Windows PC-d ott látod a mappákat, válaszd a "Video"-t. Ha van benne filmfájl akkor le tudod játszani. Én egyelőre a "C"-n a User/Sajátgép/Videos mappába bemásoltam a filmeket, onnan tökéletesen lejátszotta. Később kifilózom, hogyan lehet más mappákba irányítani de még nincs egy napos... Az EZCast progi gyengének tűnik. Az AllCast-nak van fizetős verziója a "Premium", valószínű az lenne az igazi...
2015. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!