Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyszerűen nem megy rendesen...

Egyszerűen nem megy rendesen a gépem pedig 1 éve vettem. A cod2 10 fpsen fut maximum grafikán. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy gépet ami akkor elég jó volt és akkoriba minden játék rendesen futott.Azóta néhányszor újraraktam windowst és most egyszerűen minden játék akadozik és nem értem miért.Valamit tudok tenni hogy gyorsabb legyen?
2010. febr. 21. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
mellesleg widescreen monitorom van nemtudom az számít-e valamit
2010. febr. 21. 22:31
 2/6 anonim válasza:
Ha játék akadozik, akkor a videókártya vagy memóriaprobléma a legvalószínűbb. Ha van az ismerőseid közt szameber, kérd meg, hogy nézzék meg a gépedet. Mik még a tünetek? Csak a grafika akadozik ha játszol? vagy Produkál véletlen leállásokat is?
2010. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éve is vehettél 10 éves gépet :)

Amitől belassul az pl a melegedés (nem ártana portalanítani belül), esetleg a teleszutykolt windows (új telepítésre is rázúdítasz két vírusirtót->halál), de akár az is lehet, hogy a wide monitorod új, és mondjuk 1920x1080 felbontást nem bírja a cucc.

2010. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a cod 2 nem egy videokártya gyilkos játék, én arra gyanakszom, hogy a drivered nem megfelelő. próbálkozz a videokártyádhoz friss drivert letölteni a gyártó honlapjáról.
2010. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frey Marci válasza:
szerintem először is húzd lejjebb a grafot
2011. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

elmondom nektek hogy cod2 egy gyilkos game, nem raksz össze olyan géept amin maxon megy..

nekem 12Ghz- s proci, (4mag) ,2Gb vidiakri, 4gb ram..

a és maxon szabáylosan szaggat

(1024en 999 fps..)

szoval cod2nek van ilyen bugja az el kell fogadni.

2011. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!