Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék nyitottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nyitottabb lenni? Ha van egy új "jelölt", akkor egyszerűen nem tudok mit mondani, meg inkább kerülöm, maximum annyival bíztatom hogy mosolygok. Nem tudom fenntartani a beszélgetést, csak válaszolgatok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyúrjál önbizalomra
2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet h fiatal vagy és tapasztalatlan...


lány vagy, vagy fiú, és hány éves?

2011. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 R3al ***** válasza:

Nekem is ez a gondom :D Nyugi, engedd el magad, ne törődj másokkal, ha azért van, mert nem érzed magad szépnek stb, mint én, akkor szarj le másokat.

Én pld csúnyának érzem magam, hiába mondják lányok/fiúk hogy oké vagyok, nincs önbizalmam :| de tényleg, ha lazább vagy minden összejöhet :D

2011. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!