Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható DVD lejátszó...

Milyen hordozható DVD lejátszót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kell, hogy benne legyen:

- USB csatlakozás

- TV-re átjátszhatóság

- avi típusú filmek lejátszása

Mit jelent az hogy divx lejátszás? Hogyan lehet átkonvertálni, vagy egyáltalán mi ez?

Nem nagyon értek ehhez.


2010. febr. 23. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyent nem ajánlok. Az összes szar. Már volt 5 hordozható DVD lejátszóm, a gyerekek miatt mindig vettem újat, csak idén telt be a pohár. Volt Samsung, Sony, Hyundai, LG, és most egy Philips. Az összes túlmelegszik, hamar lemerül az akku, nyöszörögnek, recsegnek a szar műanyagtól, és 3 hónapnyi szenvedés után ciklikusan jártam vissza ezekkel a szervizbe és ordibálhattam hogy cseréljék le, adják vissza a pénzt és a többi. Majd szembesítettek vele, hogy egy használható, hordozható DVD lejátszó készülék majd' 100e Ft is lehet. Vettem egy erősebb netbookot ennyiért és azóta boldog vagyok vele. Én azt mondom gondold meg.
2010. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh, ez nem hangzik túl jól.
2010. febr. 25. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Végy notebookot...semmi mást,sokkal jobban megéri,vagy egy htc touch hd-t pl....Szép nagy 5colos display van benne,és dvd minosegu filmeket tudsz rá pakolni
2010. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!