Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gépet vegyek? Tudtok...

Devergo01 kérdése:

Milyen gépet vegyek? Tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy komplett gépet (csak häz)milyen tipusut ajálnátok? Durváb játèkra kellene pl: Gta 5,Battlefield,(meg vigye a Sony vegast) tudnátok irni neveket tipust aszt meg köszöném

2015. máj. 25. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A korábbi válaszadó vagyok aki írta a hosszú üzeneteket, hogyne vinné a GTA V öt nagyon szépen vinné. Lehet, hogy ultra hiper max grafikán nem de 1920x1080 ban high on szerintem gond nélkül fog menni, egyedül a táp ami sántít kicsit. Meg mint írtam ha alkatrészenként raknánk össze olyan 100€ val olcsóbban kijönne. Mert jelenleg csak Németország az opció hogy német Ebayt linkeltél?
2015. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja és az SSD től csak úgy nő a sebesség hogy a betöltési sebességek a windows indulás a programok indulása stb.


De csak nézelődtem neked egy jobbat tessék.


Ebben jobb a processzor is meg a videokártya is mint a te általad írt AMD gépben és a tápegység is egy márkást tłpus ahogy látom az a Forton dolog az FSP-t jelenti az pedig egy közismert megbízható márka

[link]


Esetleg ez is jó még ez

[link]



Egyedül annyi a gond hogy nincs hozzájuk windows 7 na most neked ez mennyire gond? Tudsz letölteni és felrakni win7 et esetleg valami ismerős?

2015. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért jó vissza olvasni ezeket, hogy annyira nem tudtam semmit erröl a világról. És még is a sok hülye kérdés mellet még mindig volt ember aki irt és próbált segiteni. Azóta elég high end gamer lettem ez amúgy ha bele gondoltok el képesztő köszönöm szépen mindenkinek aki segitett anno :D pacsi nem tudom ki lássa majd ezt :)
2019. jan. 27. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!