Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik e-book olvasó éri meg...

Melyik e-book olvasó éri meg most a legjobban? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok e-book olvasót végignéztem mostanában, de egyszerűen nem tudom eldönteni hogy melyik érné meg jobban számomra. Van pár dolog amire mindenképpen szükségem lenne, de a leírásból nem mindig tudtam rájönni hogy tudja-e azt a gép amit szeretnék...


-Mindenképpen legyen rajta pdf olvasás is, tananyagok miatt szükséges (de ahogy láttam ezt a legtöbb tudja)

-Dropbox elérés, így gondolom Wi-fi legyen rajta

-A keretem olyan 30 ezer Ft körül lenne

-Zene, színes kijelző nem nagyon kell rá, amúgy se azért lenne rá szükségem


Ismerősöm egyedül a Kindle-ről tudott véleményt mondani (az meg csak a reklámai miatt taszít...), ezért érdekelődnék hogy most melyik éri meg a legjobb?



2015. júl. 24. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kindle reklámai taszítanak? Miről beszélsz? Hogy kikapcsolt állapotban megjeleníti Shakespeare vagy Molière portréját? Marha tolakodó reklám:))


Arról nem is beszélve, hogy az amazon online ügyfélszolgàlata ingyen reklámmentessé varázsolja távolról, 2 perc alatt, mert itthon nincs aktím amazon..

2015. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azzal van gondom, hogy a táskámban lévő kütyü valamit csinál, miközben én megmondtam neki hogy kapcsoljon le. Lehet paranoiás vagyok de hát ez van :D


Azt viszont nem tudtam hogy ki lehet kapcsoltatni, köszönöm ezt az információt!

2015. júl. 24. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A Kindle-ön a PDF-olvasó szart sem ér, mivel nem tudja áttördelni és átméretezni a szöveget, és a legtöbb fájl olvashatatlanul apró betűkkel jelenik meg.


A Dropbox-elérés meg azt jelenti, hogy az Amazon szerverén keresztül küldözgeted a készülékedre a fájlokat. Én a helyedben nem tenném, legalábbis ha jogvédett anyagokat is akarsz rárakni, amiket innen-onnan szereztél.

2015. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezért tettem fel a kérdést, mivel elsősorban nem könyvek olvasására kellene, az csak másodlagos dolog. Egyetemi anyagokat szeretnék rajta olvasni, tanár által kiadott segédanyagokat, meg órai anyagokat. Ezért fontos a PDF olvasás, mert a legtöbb professzor úgy adja ki nekünk az anyagot.


Esetleg akkor valakinek ötlete, hogy egyáltalán milyen más márkákat nézzek?

2015. júl. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!