A full hd led tv-k adnak valamilyen szinten házimozi (hang) hatást?

Figyelt kérdés
Vennék egy komolyabb tv-t(100-120cm),de házimozit később tervezem.Léteznek olyan típusok amik adnak valamiféle térhatást hangban?Tudom hogy kicsi a teljesítményük(a házimozihoz képest).Milyen paramétereket keressek,mi alapján döntsek?

2015. szept. 16. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A hangot ne nézd a tv-nél, értelmetlen, nem koncentrálnak rá. Régebben, amikor még nem voltak ilyen könnyen elérhető rendszerek, akkor figyeltek a hangzásra, ma már nem érdekes tényező.

Ez ne legyen szempont tv vásárlásánál.

Nekem Philips LED van, ebben 2.1-es hangrendszer van, nem volt ez szempont, amikor vettem, ennek volt a legjobb képe, de meglepően jól szól, zenénél egész jó basszus van alatta, de tere az semmi nincs, hiába állítom akárhogy.

2015. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!