Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-book olvasót vegyek?

Milyen e-book olvasót vegyek?

Figyelt kérdés

Amikor először megláttam egy e-book olvasót rögtön rávágtam hogy ez egy ördögtől való szörnyűséges dolog mert a könyv az legyen könyv. Nemrég viszont mélyebben utánaolvastam a témának és nagyon fontolgatom hogy beszerzek egy olvasót. Főképp azért, mert valamikor egy héten több könyvet is olvasok és hát a pénztárcám rendesen megsínylené a dolgot, hogy minden példányt megvegyek. A könyvtár sajnos nem opció, kisvárosban lakom ahol nincs túl nagy könyvtár a mellettünk lévő városi könyvtár pedig egyrészt messze van, másrészt nem barátom a határidő...

Én elsősorban a wayteq xbook 60-an gondolkodtam amit már 20.000 ft-ért is be tudok szerezni és elég jó dolgokat halottam róla. Ha valakinek van róla tapasztalata akkor örülnék ha megosztaná velem :D a másik típus a kindle lenne amit elég nagy fenntartásokkal kezelek... legnagyobb bajom vele, hogy drága és kevés formátumot fogad el, szóval elsősorban a wayteq readerek érdekelnek. Persze egyéb fajtát is megnéznék ^^. A másik nagy kérdés, hogy sokkal rosszabb? Nyilván nincs meg a "könyv érzés" de nagyon nehéz átszokni?

A válaszokat előre is köszönöm



2015. nov. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Valójában az e-bookok sem ingyenesek egyébként.
2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, de még így is olcsóbbak a könyvek mint papír alapon(legtöbb esetben) . Ráadásul rengeteg oldalon le tudom tölteni a könyveket ingyen ami enyje benyje nem szép dolog, de nah... van rá lehetőség miért ne használnám ki én is? Persze lehet azzal jönni hogy ez mennyire károsítja vagy nem károsítja a kiadót de őszintén szólva ez nekem nem elsődleges szempont. :))
2015. nov. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!