Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen e-book olvasót vegyek?

Milyen e-book olvasót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá h melyik márka jó vagy melyik nem, ezért kérem a segítségeteket. lehetőleg olyan kütyüt szeretnék amit mo.-on is meg tudok vásárolni, pl media markt. köszönöm segítségeteket.
2011. okt. 30. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom, hogy az volt az elsődleges támpontod, hogy itthon is meg lehessen vásárolni, de én mégis az amazon kindle-t javasolnám, mégpedig a 3gs billentyűzetes verziót. Egyszerű az online vásárlás és a futár 3 nap alatt kihozza. Szuper, egy töltéssel kb 1 hónapig működik ha csak olvasol rajta, de bár butított verzióban, de zenét is tudsz hallgatni és ami nagyon hasznos dolog, teljesen ingyenes, korlátlan 3gs internet van rajta. Ezt úgy képzeld el, hogy nyilván fekete fehérben, játszani, youtubeozni nem tudsz, de híroldalakat olvasni, emaileket nézni, facebookozni stb igen. Illetve van térképszolgáltatása és útvonaltervezője is, ami talán a google maps alapján működik, úgyhogy idegen városban sem utolsó. Ha van bármi kérdésed a géppel kapcsolatban akkor írj nyugodtan én már lassan egy éve használom és nem cserélném el semelyik másik e-book olvasóra. Ja és nem utolsó, hogy ha történik vele bármi, telefonálsz az amazonnak (ha nem vagy olyan jó angolból akkor megkérsz rá valakit) és a probléma tisztázása után küldik az új olvasót, míg a tapasztalatom szerint a magyar elektronikai boltokban a legritkábban meg zökkenőmentesen a garancia érvényesítése.
2011. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Utána is néztem a Kindle-nek és megláttam h egy magyar oldalról is lehet rendelné. eléggé félek a külföldi rendeléstől. szerinted megérné?
2011. okt. 31. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Magyar oldalról? Ez érdekes. Hivatalosan nem forgalmazzák Magyarországon, úgyhogy ez csak úgy lehetséges, hogy ők megrendelik kintről és valószínűleg nem kis haszonnal továbbértékesítik. Mennyiért adják a 3gs billentyűzetes változatot? Tehát nem a minit. Csak azt tudom neked mondani, hogy nem kell félni a külföldi rendeléstől. Rengeteg ember beszámolóját olvastam el előtte én is különböző oldalakon, mert tartottam tőle, ahogy te is, de miután mindenhol csak pozitív dolgokat olvastam kicsit megnyugodtam és tényleg semmi gond nem volt. Ha kindleben gondolkodsz, akkor érdemes rákeresned a kindlevarázs blogra, ott is a legelső 5-10 bejegyzésre ahol mindent részletesen leírnak. Sokat lehet belőle tanulni, illetve a rendeléshez is van segítség.

Szeritem mindenféleképpen megéri, de nyilván ezt úgy mondom, hogy csak ezt ismerem, de nyilván ez már csak önmagam ismételgetése, de az ingyenes 3gvel szerintem tényleg mindent visz.

2011. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tokkal 80 körül lehet. egy kicsit azért húzós lenne :). Köszi a tippeket, megfontolom még ezt a kindle-t, karácsony még messze van :)
2011. nov. 3. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szééép. :D Az amazonról a mostani magas dollárárfolyam miatt max. 45.000.-ért meg tudod rendelni, tokot pedig én speciel e-bayről rendeltem ha jól emlékszem kínából 1500 Ft-ért. Rengeteg színben lehet kapni, kifejezetten kindlere gyártják.
2011. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt aki ráfaragot, hogy illegális magyar közvetítőtől vett aztán hibás darabot kapot és bukta a pénzét.


Nem ördöngösség a netes vásárlás, a mai világban érdemes ismerni ezt is, mert hátrányba kerülünk.

2011. nov. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne ez az e-book. hol lehet megrendelni? melyik oldalról?
2011. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amazon oldaláról:

[link]

2011. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a tabletjük, de állítólag Európába csak tavasztól küldenek:

[link]

2011. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!