Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy LED-es tv mellé veszek...

Ha egy LED-es tv mellé veszek egy szünetmentes tápegységet azzal növelhetem az élettartamát?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék majd valamikor jövőre egy 80 centis full hd led tv-t s arra gondoltam hogy veszek rögtön mellé egy szünetmentes tápegységet mert azt hallottam hogy az egyenletesen adja le az áramot és nem ingadozik mint ha csak simán a konnektorba dugnám.


Igaz ez? ha igaz és veszek mellé növelhetem ezzel az élettartamát?



2015. dec. 10. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 240-250V van, ez így igaz sajna. Ezért kellett beruháznom pár dologra, nem került kis összegbe jó sok volt de nekem megérte bőven. Van egy ilyenem Well feszültség stabilizátor 2000W/1200W és egy 600-as szinuszos szünetmentesem, a szünetmentes sajna nem végez szabályozást ezért kellett. Jó pár készülék rá van téve és egy nagy aksi, átlag 8H-ig bírja ki. Földelt túlfeszültség védelmünk van villám védelem a házon ill házban nincs. A stabilizátor tudja a túlfesz védelmet ill előtte is van egy védelem. Egy biztos! Az égők sorra mennek ki, kivéve az energia takarékosokat azok jóval tovább bírják. Egy vattacukor készítő már le is égett nem bírta a 240 feletti feszkót a konyhába. Falun lakom amúgy.
2016. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2016. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!