Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó erősítő probléma. Van...

Bakur12 kérdése:

Autó erősítő probléma. Van valaki aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Az erősító jól megy ha néha elindul de miután lerakom az autót és másnap indítom akkor protect módban van és nem indul. Legutobb tegnap szereltem ki és behoztam akksira kötöttem és működött. Visszaraktam az autóba és ment tökéletesen. Ma reggel meg megint protect módban volt hiába próbáltam többször újraindítani. Jelzem ha lekapcsolok mindent az erősítőről is marad a probléma.

2015. dec. 23. 20:46
 1/1 A kérdező kommentje:
az erősítőbe futó áram megfelelő, ampermérővel lemérve. a földelés nagy csavarral van a csomagtartó oldalsó szélén levő fémlemezre felfogatva(ez okozhatja a problémát hogy nem a padlóra?). a remoteon 9 volt fut.
2015. dec. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!