Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen PS4 játékot ajánlanátok...

Milyen PS4 játékot ajánlanátok lányoknak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 20:00
 1/5 anonim válasza:
GTA5
2015. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lány és lány között is van különbség...

Nem tudom, hogy te vagy-e a lány és így kérdezed, hogy mit ajánlanánk neked, ezért ezt most feltételezem és ha nem így lenne fogalmazd át ezt a választ.


Vannak lányok akik szeretnek lövöldözni annak ellenére hogy az nem "lányos" játék... Tehát ha egy ilyen kommentet leírnál, hogy milyen stílusú játékokat szeretsz sokat könnyítene.


PS4 kötelező darabok(mindenkinek ajánlott PS exlusive):

-The Last of Us (Akció-kaland, túlélőhorror)

-Journey (Kaland, művészi)

-Bloodborne (Akció-szerepjáték)


Még tetszhet:

-Elder Scrolls online (Buy to play MMORPG)

-Child of Light (Szerepjáték)

-Call of Duty (lövöldözős)

-Rainbow Six Siege (Taktikai lövöldözős [1 élet egy körre, ha meghalsz kiesel, más mint a CoD])

-Beyond Two Souls(akció-szerepjáték)

-Witcher 3 (szerepjáték)


Ha kérdésed lenne, vagy van elképzelésed milyen játék (akár egy példa hogy xyzhez hasonló) nyugodtan írj privátot vagy kommentet ide a kérdéshez.

2016. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, sosem játszottam nagyon max harry potter ilyesmikkel :D a párom vett egy Ps4et és szeretné ha én is játszanék vele. De nem igazán tom, h egy ilyen kezdőnek mivel lenne érdemes kezdenie
2016. jan. 1. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, amikkel én játszok és húgom is szereti:

Assassins Creed Unity, Syndicate, Black Flag

The Last of Us

Beyond Two Souls

Final Fantasy 14 (ez online és havidíjas)

Final Fantasy x/x2 hd remaster

Tomb Raider

Uncharted

Sleeping Dogs

Tales of Zestiria

Murdered Soul Suspect

Gta 5

2016. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Harry Potter egy kicsit rossz kategória, mivel azt szerintem a "Harry Pottersége" miatt játszottad nem azért hogy varázsolgathass.

A HP-ből kiindulva mégis inkább könnyebb, értelemmel bíró játékokat ajánlanék (Értsd: Nem MegaMészárlás3000).


A Journey-t mindenképpen ajánlom, szerintem Collectors edition-be vedd meg, nem sokkal drágább és még +2 játékot tartalmaz [Journey,Flower,Flow], talán 4500Ft a Journey magában és 8000 a Collectors (a +2 játékkal).


A Beyond: Two Souls is egy értelemmel bíró játék, van története.


A The Last of Us is egy jó történettel rendelkező játék bár ebben sok a vér, halál tehát ha az zavar akkor ezt hagyd ki.


Witcher 3 = The Last of Us-hoz írtam


Tales of Zestiria ha az anime játék nem probléma.


Ezeket mondanám első körben, szólj ha végigjátszottad őket :)

2016. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!