Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok lányoknak 12-15 év körül?

Figyelt kérdés
Hát az ízlésemről annyit hogy valami Szent johanna gimi tipusú könyvet keresek, viszont az egy iker pár titkos naplóját olvastam az nem igazán tetszett....szóval úgy nem sztoriban, történetben keresek egy utánzatot hanem ami hasonlóan elnyerte sok fiatal kedvencét :)

2014. nov. 1. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
összes leiner l könyv... bábel,akkor szakítsunk,késtél
2014. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) leírnád kb. A tartalmukat? Meg a véleményedet róluk?
2014. nov. 1. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az, ha beírod bookline, libri, alexandra

Stb. Valamelyik könyvesbolt nevét és ott az ifjúsági kategóriában rákeresel az életkorodnak megfelelő toplistára. Garantáltan jó könyvekről van szó, hiszen ezeket vásárolják a legtöbben. ;)

Ha valamelyik megtetszik elolvasod a leírását, az interneten akár kritikákat is ereshetsz róla, hogy mit gondolnak a tapasztaltabb könyvolvasók. Praktikus, hidd el:)

2014. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sárancs ***** válasza:
Én Leiner Laura könyveiről azt mondanám ,hogy nagyon jók. A bábel a kedvenc könyveim közott van. Egy fesztiválról szól. Az akkor szakítsunk nekem nem tetszett szerintem nagyon el lett húzva ,arról szól ,hogy egy pár szilveszter előtt szakít és egy kocsival mennek bulizni ,de nem találnak oda. A bexit még nem olvastam ,de aztn mondják róla ,hogy nagyon sablonos. Remélem segítettem!:)
2014. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikötöknek :)
2014. nov. 3. 21:36
 6/8 Quasar07 ***** válasza:
Esetleg Huvosvolgyi suli?
2014. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vibrikes konyvet..lassan jon a rozsaszin felho oszt nem lessz idod itt olvasgatni meg netezni:D mesz majd bulibaa meg mikir senki nincs otthon vibrit veted be:)
2014. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Szerintem egy próbát megér.

2017. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!