Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlanáto...

NyusziCsigusz kérdése:

Milyen küzdősportot ajánlanátok lányoknak, lehetőleg Budapesten? A többi lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm és én szeretnénk valami közös küzdősportot találni amiben nem kell egymást péppé verni de jó kondiban tart és meg is tudjuk magunkat védeni vele ha kell.

Én 16 vagyok és 3évet karatéztam de abbahagytam ő 17 és ő is kb 3évet hip-hopozott, olyan sprotot szeretnénk találni ami mindkettőnknek jó lenne, esetleg tud valaki ilyet?

Előre is köszi annak aki válaszol.


2015. jan. 8. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Krav maga:) Legjobb! Abszolút önvédelemről szól, és jó kondiban tart.
2015. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A krav magáról én is azt hallottam, hogy önvédelemre készít fel. Én pl. boxolni akarok elkezdeni (22F). Esetleg k1? ott ütni is meg rúgni is megtanítanak. Nekem a krav maga egy kicsit "abszurd, bár még sosem próbáltam. Önvédelemre bevállhat. :D
2015. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak de 16 eves lanyként semmilyen küzdősporttal nem tudod megvedeni magad. Erdemes eljarni hogy legyen kis harci rutinod de ami élőben bevalik az a futas meg a gazspray.

A krav-magat felejtsd el mert botranyosan oktatjak valamint megfelelő erőnlet es tapasztalat nelkül semmit se er. Csakis 1-2 helyzetre keszit fel,harci rutint nem ad. Te biztosan nem fogod tudni kicsavarni a 90 kilos kancigó kezet,a baratnőd meg elkapni se fogja tudni.

"Ahol nemkell péppé verni egymast"-Akkor az utcan fognak. Az jobb?


Szerinthem thaiboxra menjetek es az agyekrugast gyakoroljatok jól ki. Hatasos es megg is tudjaatok csinalni.

2015. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a kravot mondanám.

[link]

Innen keressetek instruktort, ez az autentikus.

Illetve még a káli (eszkríma) is jó lehet (fegyveres).

2015. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ökölvívó edzés és mellé scherma vagy sayoc kali késharc edzés.
2015. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!