Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4-en lehet hogyan...

Playstation 4-en lehet hogyan tudnám elkerülni a PC-s cheatereket? Call of Duty Black Ops 3 játékkal játszom

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem egy PS4-et mert untam a PC-s cheatereket, azt hittem a ps-en nem tudnak cheatelni de ps-en is megtaláltam őket és gondolom nem ps4-en cheatelnek. A kérdésem az lenne hogyan tudnám elkerülni őket vagy találhatnék e egy magyar csapatot akikhez csatlakozhatnék a játékhoz. ( Call of Duty Black Ops 3 )

2016. jan. 1. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

PS4en csak a többi PS4 játékossal tudsz multizni, nincs multiplatformos multi.

Azok nem csalók, csak rosszul játszol, ezért hívsz annak mindenkit.

2016. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát figyelj mikor lvl 5 és a felszerelése lvl 80-as az miért van gondolom lefokozták mert cheatelt, meg lehet az ellenfeleket bannolni mondjuk cheatelésért az gondolom bannolták azért lvl 5-ös. meg a kill camban látom ahogy a falon követ és mihelyt kilépek a fal mögül headshot az nyilván azért van mert rosszul játszok.
2016. jan. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!