Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weboldalra lenne igény...

Olyan weboldalra lenne igény ahol a felhasználók saját oldalt hozhatnak létre (az oldal keretein belül)?

Figyelt kérdés
Pl. mint a hupont, blogspot, vagy mindenkilapja, csak magasabb színvonalon, valamidomain/user3523523 formában, tehát nem aldomainnel.
2015. jún. 20. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenekre szerintem mindig van igény.

Kérdés, hogy megéri-e üzemeltetni és "fel tud-e nőni" az oldal a konkurencia mellett.

2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

valamidomain/user3523523 - szerintem ez így még gázabb mint a subdomain.

Amúgy te programoznád?

2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért baj az ha úgy van?... igen én, ez a végzettségem
2015. jún. 20. 21:34
 4/10 A kérdező kommentje:
persze nem user1322 lenne, hanem az általa választott oldalnév keresobarát megfelelöje... ha arra érted
2015. jún. 20. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, úgy már jobb valamivel.
2015. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg. Egy tonna ilyen van már.
2015. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: felsorolnád öket? (magyar oldalakat)
2015. jún. 21. 05:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Google("készíts weboldalt") első 2 találati oldaláról mazsolázva: hupont, eoldal, webnode, iwk, ucoz, oldalunk, mumus, freewb; tovább most nem lapozok.


Ami még eszembe jut: gportal, hotdog

2015. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Drone007 ***** válasza:
100%

Ha ez a végzettséged (sic!), akkor tudhatnád, hogy a valamidomain/user3523523 forma elveszi a "sajátweboldal" illúzióját. Tehát már ott megbukott az elképzelés, hogy magasabb színvonalon csinálnád.

Egyébként ezek némelyike sem aldomain, csak virtuális aldomain. Vagyis nincsenek bejegyezve aldomainként, csak egy kis htacces és php segítségével a kapott aldomain bejegyzés alapján generálják ki a tartalmat. De biztos ezt is tudod.


Egyébként ott a gportal, webnode, wix szóval elég kemény a konkurencia. De persze ilyen oldalakra mindig van igény. És az a jó bennük, hogy attól, hogy valakinek van már mlapos, meg gportálos, meg hupontos oldala, simán csinál nálad is egyet, mert ezek függők :)

2015. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy az iskolákban téged megtanítanak normálisan ilyenekre :-D a kérdésedből adódik, hogy nem tudod, hiába van elvileg papírod az ilyesmiről :-D
2015. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!