Milyen mélyládát vegyek szabadtéri rendezvényekre?

Figyelt kérdés
Leginkább szabadtérre kellene legalább 2 db, 2-300 főre, de lehetőleg olyat szeretnék ami crossoverrel vagy akár belső hangváltóval, jó mélyre megy 30-100 Hz, és nem szakmai nyelven fogalmazva az az igazi ''tüdő remegtető'', 600-2000 watt között. Néztem a Garry, Eminence, Dap audio, stb ládáit is, de inkább a Garry basqez sh ládákra lennék kíváncsi, mit tudnak? dolgozott már valaki ezekkel a ládákkal? Mekkora rendezvényre és hány főre nyújtanak elegendő teljesítményt, és képesek e az elöl le írt igényeimre? Persze más láda is szóba jöhet. Kb 2-300 ezret szánnék 2 vagy 4 db ládára összesen.

2016. febr. 2. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

En az Mc Crypt-et ajanlom,nekem is van egy par,igaz nem melylada,hanem nagy mc crypt pa 152/2 ,de kegyetlenul szol,es a mely is dogos.

Itt ez a harom link,de ezeken kivul meg gyart tobbfele melyladat is az Mc crypt

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yamaha, JBL
2016. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Garry basquez az szerintem jó választás lenne, 2-300 főre elegendő, de ajánlanám még a Garry d-sub ládákat is. Jó lehet még Cervin wega, JBL, Proel, RCF.
2016. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hangnyomásba olyan 130-140 dB teljesítményű ládák kellenének inkább ezért is írtam a basqezt, tölcséres felépítése miatt nagy hangnyomást produkál viszonylag kis teljesítményen. Tehát elsősorban ezek a nagyobb ládák érdekelnének.
2016. febr. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!