Milyen ebook olvasót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem kell plusz extra funkció, arra van telefonom. Viszont szeretnék élvezhetően olvasni rajta, illetve nem lenne hátrány, ha évekig nem kéne újat venni.

2016. febr. 11. 18:48
 1/4 anonim válasza:
kindle
2016. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem gyűjtsd össze az igényeidet és az alapján keresgélj. Érintős vagy gombos? Kell-e világítás? Milyen formátumokban vannak könyveid?

E-inkes legyen mindenképp és 6 colosat ajánlanék.

Az alap válasz, hogy vegyél Kindle-t, de én nem gondolkodnék ennyire egysíkúan. Van a családban Koobe és Alcor is, egyikkel sem volt semmi probléma (3 illetve 1,5 évesek) és annyiból jobbak talán, hogy szinte minden formátumot kezelnek. A Kindle is jó, de a konvertálgatás néha bosszantó tud lenni. De mostanában már itthon is könnyű beszerezni és árban sem hatalmas a különbség, úgyhogy érdemes megnézni.

Wayteq (vagy valami hasonló) nevűt nem ajánlok, ismerős vett egyet, rögtön csereszavatos volt. Az új pár nap után ment szervízbe. Aztán a garancia után néhány nappal végleg kimúlt. De a neten is pocsék véleményekkel vannak róla.

2016. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen e-inkest.

Nekem 2014-es Kindle van, tökéletesen elégedett vagyok vele.

2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kindle.
2016. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!