Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok ilyen használathoz?

Figyelt kérdés

Amikre használnám, ilyen sorrendben:


-HD filmeket/videókat nézni rajta

-Néha játszani, de nem a legújabb játékokkal (Sims 2, Mortal Kombat 9, GTA 4 vagy ennél régebbiek)

-Neten olvasgatásra, ha olyan van, szövegszerkesztésre, bár ez már annyira nem szempont


Szóval olyasmit keresek, amiben egy jó videokártya van ilyenekhez, árban kb. 200.000-at gondoltam, de ha tudtok mondani egy jó ultrabookot is (utazás miatt), akkor egy keveset még rászánnék.

Amilyen márkákban nem gondolkodok: Acer, Fujitsu, Toshiba, Apple


Dell-ről kérdeztem egy üzletben, ott azt mondták erre nem alkalmas. Jelenleg egy Asus K-szériás laptopom van, amiben nagyot csalódtam, de ha van belőle megbízható széria, akkor nyitott vagyok rá. Ha tudtok mondani konkrét sorozatokon belüli laptopokat, annak nagyon örülnék!


2016. márc. 14. 01:03
 1/3 vatafak ***** válasza:
milyen üzletben mondták h ezekre a dell nem alkalmas??? nekünk csak dell laptopjaink vannak főleg mert alap a 3 év gari, 200ból kijön egy i5ös dell 8gb rammal és dedeikált vga-val (bár az intel integrált vga-jával simán tudok wowshipsezni, persze nem atomcsúcs megjelenítéssel) ha még van pár 10esed akko veszel bele ssd-t és úgy fos hasítani mint a zsírozott istennyila
2016. márc. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ASUS K501LX DM045D

[link]


Ez elég jó vételnek tűnik, most le van akciózva 200 ezerre.

Ahogy az előző is írta, egy Dell laptop is kijön 200 ezer forintból.

Például egy Dell Inspiron 5558

[link]


Én pár hónapja vettem egy ASUS K501LX DM116D laptopot, akkor az volt leakciózva, nagyon meg vagyok elégedve vele. Sajnos az most a laptopszalonnál 234 ezer.


Azt elárulnád, hogy jelenleg milyen laptopod van?

2016. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Dell-en én is csodálkoztam, mert jó laptopnak tartom, és pont egy olyanon gondolkoztam, de az eladó teljesen lehurrogta. Most egy K-szériás Asus-om van, egész pontosan K53TA. 2 évig semmi baja nem volt, azóta csőstül jön minden.
2016. márc. 14. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!