Ps4, ps3, psp mellett van értelme ps vitát venni?

Figyelt kérdés
Igen? nem? miért? Valamit írjatok ellene, vagy mellette. Esetleg játékokat ami miatt megéri.

2016. ápr. 12. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha neked emellett érvelni kell, akkor kb egy farönk értelmi szintjén lehet a gondolkodásod.
2016. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lett volna egy normális választ írni, ugye?
2016. ápr. 12. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
tudod, rajtad már a normális válasz se segít
2016. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz lett volna megállni egy ilyen normálatlan kérdés kiírását?
2016. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legalább áruld már el mi bajod a kérdéssel? Mert én nem látom mi irritál téged ennyire a kérdésemben, hogy be kellett szólnod és nem tudtál inkább továbblapozni.
2016. ápr. 12. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak az asztali konzolokat vesszük, már azok közül is csak 1-re van annyi játék amivel szarásig el tud lenni az ember ha akar. Neked ehhez képest van 2 + egy handheld ezek után még komolyan annyira fogyka vagy, hogy arra kérsz érvelést vagy ellenérvelést, hogy van-e értelme egy PS Vitát venned?


Nem, nincs értelme, tök felesleges.

Csak azt nem értem, hogy ha olyan alacsony intelligenciaszinten állsz hogy ezt nem érted fel magadtól, akkor hogy voltál képes erre az oldalra regisztrálni.

2016. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja... értem már mi a gondod... :))


De ha valaki erre járna akinek van Vitája az írja már le hogy miért ajánlja, milyen Vita játék amit leginkább ajánlani tud, szerinte mik a legjobbak. Mert engem kb ez érdekel. Meg ha valaki megbánta hogy megvette... az is írhatja. Kb ilyen válaszokra vártam, csak hogy érthető legyen.

2016. ápr. 12. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Előny: ha van PS+ előfizetésed akkor mindegyikre kapsz ingyen játékot.


Hátrány: a Vita elég csúnyan megbukott mint kézi konzol. A Sony sem támogatta / támogatja, tehát nem sok jó játék van amivel tudsz rajta játszani.

2016. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a PS Vitára ott van a Mortal Kombat 9. az számomra már elég pozitívum
2016. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megéri! Pl ott van a remote play pa vitára tudod streamelni a ps4 es játékokat igy akar ut közben mobil netel is tudsz ps4 es jatrkokat jatszani.Vagy ha valakinek kell a tv akkor csak át sreameled vuatara es lehet isbtovabb dzoval ha van ra penzed akkor Megéri
2016. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!