Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van értelme szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme szerelem nélkül végleg elkötelezni magam valaki mellett?

Figyelt kérdés

30 év felettiek vagyunk. Tudjuk, hogy mindkettőnknek lehetne másik párja, ha akarnánk, de már 5 éve járunk, viszonylag ismerjük egymást, és jól megértjük egymást, nincsenek veszekedések, viták. A fiú szerelmes, én nem érzem azt, amit kellene. (ezzel a fiú is tisztában van valamennyire, viszont reménykedik). De félek, hogy mást sem fogok tudni igazán szeretni szerelemmel, mert aki iránt hasonlót éreztem, az engem nem szeretett.

Ez a fiú nagyon jóra való, kedves, és még sorolhatnám, de ott az a bizonyos DE.

Lehet igazi szerelem nélkül élni?


2016. márc. 7. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha 30 evesen fiu, akkor en embrio vagyok
2016. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem érzed mert "fiú"-nak is hívod, pedig 30 felett FÉRFIRÓL kéne szóljon a kérdés.
2016. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:D ha ha
2016. márc. 7. 20:08
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

#2


Nem azért, de a híradó is gyakran csinálja ezt. A 22 éves fiú... De csak ha kisebbíteni akarja a bűnt vagy szimpátiát kelteni.

2016. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Tudom,hogy ez nem túl romantikus elképzelés,de szerintem a szerelem néhány év után úgyis alábbhagy és marad a szeretet,a kölcsönös megbecsülés.Annyi az egész,hogy ti már eleve így vágnátok bele a közös életbe,szóval szerintem csak egy kicsit elébe mentek a dolgoknak,ha tudod ilyen szemmel nézni a közös életet akkor érdemes megpróbálnotok együtt.
2016. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
az eszedre hallgass
2016. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A haha az az embriós válasznak szólt.

A tapasztalt, nálunk is idősebb emberek is azt mondják, hogy a szerelem elmúlik egy idő után, ami után marad a szeretet. Ez tényleg így lenne?

2016. márc. 7. 20:19
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szerintem is így van, az elején még új az egész, nagy a szerelem, de az idő múlásával alábbhagy, de megmarad a szeretet, a tisztelet, a kölcsönös megbecsülés, az amikor mindentől meg akarod védeni, mert egyszerűen szereted és ha nincs veled, akkor hiányzik.
2016. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak a megszokás tart össze titeket, akkor nincs értelme. A szerelem nem egy fellángolás, hanem valami igazán mély összetartozás érzés, és soha nem múlik el, erre pedig idősebb családtagjaim a példa. Aki nem ezt érzi a párja iránt, az nem szerelmet érzett soha iránta, hanem csak valami hasonlót, ami valóban elmúlik.
2016. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 ~OnLány~ ***** válasza:
A 8. válaszoló szépen megfogalmazta.
2016. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!