Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme alacsony intenzitá...

Van értelme alacsony intenzitású mozgás mellett zsírégető szedésének?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet ajánlanál?

Természetesen diéta mellé, nem pedig helyette.


31 éves nő vagyok

Sose voltam elhízott, terhesség előtt fitt voltam (alacsony testzsír), edzett, erős.

Az egészséges étkezést nem kihívás tartanom, nincs szükség étvágycsökkentőre és egyebekre (fehérjeport fogyasztok, mert az étkezéssel nem tudom az összeset bevinni).


Egészségügyi problémák miatt azonban (szétnyílt hasizom, méhsüllyedés, hüvelyfalsérv, inkontinencia) nem térhetek vissza a korábbi edzésemhez (se futás, se súlyzó nem jöhet számításba, egyelőre még a saját testsúlyos gyakorlatok is csak mértékkel), jelenleg csak az irányított gyógytorna engedélyezett.


Viszont most hogy már nem szoptatok, visszatértem a korábbi táplálkozáshoz (szoptatás alatt brutális szénhidrátigényem volt), szeretnék megszabadulni a rajtam ragadt ~12 kilótól. Hormonjaim elvileg most már rendben vannak, bár még nem kaptam meg a vérvétel eredményét.


Ajánlanál valamilyen zsírégetőt? Annyiféle van, mint égen a csillag.



2016. jan. 5. 08:58
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Keveset tesz hozzá. A diéta elején nem kellene bevetni, max a vége felé az utolsó kilókhoz. Pl egy revex vagy full burn, thermo drine, ilyesmiket.
2016. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 5. 11:13
 3/3 Cabelas_xD ***** válasza:
A zsírégetők mellé fogyaszthatsz L-karnitint is bónuszba.
2016. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!