Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okosóra bluetooth sugrárzása...

Okosóra bluetooth sugrárzása folyamatos, vagy csak akkor számottevő, ha kapcsolódik?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy okosórát, aminek semmilyen beállításában nem találok lehetőséget a bluetooth kikapcsolására. Ez azért fontos, mert nem szeretném, hogy állandóan menjen a sugárzása miatt, nem tölt el jó érzéssel, hogy az alvásmonitorozás közben esetleg a fejem alatt sugároz még akkor is, ha alszom. Szóval, ha nincs mobiltelefonhoz csatlakoztatva, akkor nem ad ki ilyen sugárzást? Vagy kisebbet? Ha már lekapcsolni nem tudom a bluetoothot az okosórán.

2016. ápr. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk milyen órád van.

2. Csipkebokor vessző.

3. Ha tényleg nem lehet kikapcsolni, vedd le míg alszol.

2016. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a budai hegyeknek is van sugarzasa. nagyobb minz amit pakson mersz az eromu mellett. soz, ha radon szennyezett helyen elsz, az feldiffundal a padlon keresztul a szobadba es hip hopp par evtized es tudorakod lesz. amiatt nem aggodsz? de az hogy egy 2.4Ghz koruli lofsz teljesitmenyu elektromagneses sugarzast kapsz, attol igen. es amikor a villamos indulaskor es fekezeskor akkora impulzust indukal hogy a telefon magneses szenzirau kiugranak az nem para? vagy az elektroszog? minden vacak sugaroz valamennyit, az elektromagneses miatt kellene legkevesbe aggodnod. az mr-t vagod nem? kva nagy elektromagnes amibe befektetik az embereket es beszkennelik pl a fejuket. ja hogy az se mukodik befecskendezett kontrasztanyag nelkul, mivel az ember nem ferromagneses?!

semmi bajod nem lesz tola ha megy a bluetooth

2016. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Tényleg nem mérvadó a BT sugárzása ahhoz a térerőhöz képest, amiben alapból éled az életed. Az okosteló-óra páros olyankor, amikor éppen nincsen aktív adatforgalom, parancs- kép- vagy hangátvitel, csak időnként kommunikál, mondjuk fél percenként lő egy "ott vagy? - Itt vagyok" oda-vissza üzenetet egy tizedmásodpercig.

Ha szét van választva, akkor meg csak kis azonosító impulzusokat küldözget periodikusan, hogy a teló kijelezhesse majd kapcsolati lehetőségként.

Ennek a rádióhullám-terhelésére tényleg jó az a kifejezés, hogy lófx. Semmit nem számít.

Még ennél nagyságrendekkel nagyobb térerőre sem sikerült eddig bizonyítani, hogy káros lenne.

2016. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csipkebokor vessző: sztem mindegy milyen, a bluetoothra voltam kíváncsi


Pi. Máté: köszi. Radon miatt nem aggódok, itt azbeszt van a legtöbb háznál :) Tudom,h mindenféle szörnyűség ér minket, de valahogy mégis idegesített, h ott van a fejem alatt meg folyamatosan nap közben is úgy,h nem vagyok tisztában a nagyságrendekkel.


Wadmalac: Köszi, tökéletes választ adtál arra, amire kíváncsi voltam :)

2016. ápr. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!