PS3 Super Slim bővítése szinte lehetetlen, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Adott egy új PlayStation 3 Super Slim. 12 gigás, ezért vettem hozzá bővítőkeretet, valamint egy SATA-s, 2.5-ös, 320 GB-os Western Digital Blue merevlemezt.

Beszereltem, indítás után megkérdezi a konzol, hogy átcuccolhat-e az újonnan csatlakoztatott merevlemezre.

Naná, csináld! El is jut 1%-ig, majd nyekken egyet a merevlemez, és errorral kidob.

Beleraktam egy külső merevlemez-házba a HDD-t, és a HDD Sentinel szerint 100%-os a kondíciója, teljesítménye egyaránt. Pillanatok előtt formázható, fájlok is pikk-pakk mozgathatók rajta.

Ennek ellenére, ha Safe Mode-ban állítom át az alapértelmezett tárolót, akkor érdekes módon működik (!), majd egyszer csak gondol egyet, és be sem hajlandó kapcsolni, csak pörög magában a PS. Vagy restore-olni (???) akar, mert olyan kedve van.

Mi lehet a gond? Ez már a harmadik, mert szervizben kicserélték KÉTSZER.

A merevlemezzel lenne gond? De basszus, egy szabvány notebook merevlemez, ami ráadásul minőségi, és hibátlanul üzemel más környezetben.

Tanácstalan vagyok...



2016. máj. 23. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kompatibilis a gép mindenfajta HDDvel. Nekem csak Xboxom van, de ott például kifejezetten csak néhány típus ajánlott, mert valószínűleg nem fog működni rendesen.
2016. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!