Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4-et szeretnel vásárolni...

Beri9669 kérdése:

Ps4-et szeretnel vásárolni használtan mit kell nézzni vásárlás során?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki előtte mielőtt kifizeted. Szerintem az olvasóját mindenképp ellenőrizd le 2-3 cd-vel és ha jár

hozzá kontroller akkor aksijának is lehet baja (bár nem annyira jellemző) de ez hosszabb időbe telik míg megtapasztalod. Kábeleket is nézd meg, hogy nincsenek-e megtörve vagy hasonlók.

2016. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan nézhetem meg hogy nem e banolt a gép ?
2016. júl. 2. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bannolják a gépet akkor valószínű be sem enged lépni a fiókba, valamint internet sincs rajta. Legalább is ps3on így volt, szerintem ps4en is hasonló lehet.

Ha gta onlinezni is szeretnél, akkor azt is próbáld ki mindenképp, mert akár 30 évre is tilthatták az előző tulajt, ha már többször is modderkedett.

2016. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!