Melyik a jobb Nintendo 3DS vagy Nintendo 3DS XL?

Figyelt kérdés
Melyik bírja tovább és melyik magyar nyelvű?

2016. júl. 14. 09:53
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

Az egyik nagyobb és ennyi. Nekem a nem XL túl kicsi volt. Az XL elég sokáig bírja a nyúzást (főleg, ha nem használod a szemfájdító 3D módot), ráadásul mivel később jött ki, kicsit letisztultabb a formatervezése. Egyik sem magyar. Egyébként van már újabb generációjuk.


[link]

2016. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy már van new nintendo, de a normál nintendo 3ds xl tovább bírja, mint a sima?
2016. júl. 15. 09:13
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az XL üzemideje hosszabb.
2016. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:

Ahogy fölöttem írták.


Nekem mondjuk tökéletes méretű volt a sima verzió is, de ez tényleg abszolút egyénfüggő.


Magyar nyelv egyiken sincs, de nincs kifejezetten bonyolult, szöveggel teletűzdelt menürendszere, szóval akárki tud boldogulni. Csak az a kár, hogy nyelvtudás nélkül több nagyon jó játékról lemaradsz így. :/

2016. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!