Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hűtési módszert javasol...

Milyen hűtési módszert javasolnátok PS4-hez?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem, de veszettül pörög, és már ki is kapcsolt a "nagy" (26 fok...) melegben. Újra kéne pasztázni a CPU-t, mert a gyári egy fos rajta (köszönöm Sony!), de mivel ez garanciavesztéssel jár, és senki nem foglalkozik ezzel a hibajelenséggel (köszönöm Sony!), így egyéb megoldást kell keresnem, hogy a garancia lejárta után ne menjen tönkre a konzol a forróságtól.


Olvastam már többféle megoldást, ki ezt írja, ki azt.


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 25. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Xbox onet
2016. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok belemenni ebbe a játékba, hogy én leírom milyen szar az xbox és miért jobb a PS, utána meg egymást fogják fikázni itt az emberek ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának...
2016. júl. 25. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha garanciás akkor ezzel is foglalkozniuk kell. Nem normális dolog. Nálam 30+ fokok vannak és egész nap megy gond nélkül a ps4. Ráadásul kb megjelenéskor vettem, szóval nem a legújabb fajta. Esetleg egy jobb fajta laptop hűtőt betenni alá? Valamennyit csak segít az is.
2016. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Délelőtt beszéltem a szervizzel, azt mondták, hogy hát ők ezt nem küldik vissza, mert úgy se csinálnak vele semmit, ne játsszak vele ilyen "melegben" -.-
2016. júl. 25. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb, hogy leszarni az egészet, bedobozolni, hősugárzót rárakni, aztán csak elromlik egyszer annyira, hogy foglalkozzanak vele :D
2016. júl. 25. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Lol ne játsz melegben hát az má' megoldás... Én is nemrég vettem nekem is melegszik a teteje rendesen, de semmi hiba jelenséget nem okoz. Néha mondjuk rászoktam rakni egy kis ventilátort ilyen usb-s kis csipszar és azt lehet forditani vertikálisan úgy be lehet állítani, hogy pont lefele nézzen olyankor jó hűvös. Valami Laptop hűtőt alá rakni esetleg, vagy ilyesmi szétszedni semmikép nem megoldás. (A hősugárzós jó ötlet :D mondjuk nekem egyszer a kocsiban maradt a tabletom volt bent vagy 40fok valami megolvadt benne gondoltam meg csinálják garanciásan de aztán lett volna vagy 100k a 50k-s tablet javítása xd)
2016. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hősugárzós ötlet akkor hanyagolva :D

Ez az USB-s ventilátor viszont jól hangzik, lehet összebarkácsolok egyet.

Alá sajnos nem nagyon tudok pakolni, mert a tv a falra van rögzítve, és pont annyi hely van a polc és a tv alja közt, hogy befér a PS4 :D Szellőzésben egyáltalán nem gátolja, csak nem tudom magasítani.


Csak így is ettől félek, hogy akármennyire hűtöm, ha a szar pasztázás meg tönkre vágja belülről :/


Bár láttam már úgy PC-t összerakva, hogy a CPU-ról nem volt levéve a pasztát takaró műanyag borítás, aztán "valamiért" melegedett :DD Hátha ez is bírja.

2016. júl. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!