Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz, hogy? ; A PlayStation...

Igaz, hogy? ; A PlayStation Jobb az Xboxnál A Nintendo jobb a PSnél

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A kék szín jobb a zöldnél?
2016. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés?? Kinek mi. Erősségre a Ps a legjobb, a ps exlusiveokban is jó, de az Xboxnak is vannak nagyon jó játékok, a ninte3ndo meg teljesen más kategória, ha csak a Mario, Donkey kong, Zelda játékokat szereted akkor persze az a jobb..
2016. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nintendora nem csak azok vannak Nintendo Wii-n van Fifa...Nintendo inkább a mozgásra és a tanulásra ösztönöz.Nintendon több a sport játék én jobban szeretem

2016. aug. 2. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam azokat a játékokat, mert aki Nintendo fan általában ezeket a játékokat említi meg ilyenkor.
2016. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem igaz. Nekem PS4-em van és kb. egy szinten van az Xbox One-al, de a Nintendo általában hardware és amiatt ugyebár grafikai szinten mindig háttérben kullog. De ez nem jelenti azt, hogy nincsenek rá olyan jó exclusive játékok, amikkel ne játszana bárki szívesen. PS4 hardware egyébként egy hangyányit erősebb. Annyi szól még mellette, hogy jön rá októberben a PlayStation VR szemüvege, ami azért nagyon király lesz... A XO-nak is lesznek majd hasonló lépései, talán az Oculus Rift-el lesz kompatibilis, de az oldébb van, ráadásul az jóval drágább. PlayStation VR játékokat meg itt nézegethetsz milyenek lesznek a PS4-en: [link]
2016. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felbontásban rengetegszer oda tesz a ps az xboxenak, xboxon míg egy játék 900p addig psen 1080 azért egy nagy fhd tv_n már látszik a különbség.
2016. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!