Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik JBL hangszórót ajánlaná...

Melyik JBL hangszórót ajánlanátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a JBL flip 3-ra lennék kíváncsi, valakinek van tapasztalata azzal? Kinézetre és tulajdonságaira tekintve is tetszik, az ára is elfogadható. Nem volt még ilyennel dolgom, ezért fontolgatom a döntést. A többi hangszóró us érdekel, ami fontos, az az ár-érték arány.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 4. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Egy kék Flip 3 boldog tulajdonosa vagyok. Imádom.
2016. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ! :) Esetleg megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért vetted?
2016. aug. 8. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Ne vegyél flip3-at! Sokkal jobban megéri a JBL Charge 2+, sokkal jobb a mély és a zene is jobban szól! (Így hogy már mind a kettőm volt)
2016. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt már Flip 3-al (elég sokkal), charge 2-vel, illetve charge 2+ al is "dolgom".

Isten igazából én, akinek ne telne el úgy napja, hogy önszántából ne hallgasson akármilyen úton-módon zenét, nem igazán tudtam úgymond megkülönböztetni őket.

Napi használatban van egy, néha egyszerre 2 JBL Flip 3 is az ismerettségi körömben. másfél éve használunk (suli) egy JBL Flip 3-at. Azon kívül, hogy a festék (JBL logo) a membránról lekopott az egyik oldalt, abszolút nincs más negatívum másfél éve rá. Egyszerüen egy gyilkos. :)

2016. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!