Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Május 1 után is tudom majd...

Május 1 után is tudom majd fogni a UPC adásait Írországban?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az új műhold nem fedi majd le Angliát és Írországot. Tud valaki erről valamit?
2010. ápr. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress egy Thor 5 és 6 "lábnyomtérképet"!
2010. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link] :itt van

A Thor 5 OK, de a Thor 6 az necces. Talán menni fog.

2010. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy egy szót sem értek belőle. A lényeg, hogy azt mondjátok talán menni fog. A mostani antennánk is majdnem viziszntesen áll, kicsit izgulok, hogy mi lesz. Esetleg vegyek nagyobb tányért? Most olyan 1 méter körüli van. Ezek a lábnyomtérképek számomra kinaiul vannak...:)
2010. ápr. 21. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon leegszerüsítve: Ahol színes, ott tudod majd nézni. A UPC 2 műholdról fog sugározni, ami egy pozícióban van: a Thor 5-ről és 6-ról. A Thor 5-ön lévő csatornák szerintem menni fognak, amik a Thor 6-on azok nagy valószínűséggel nem fognak menni.

Egyébként hol laksz, Anglia melyik részén? (Mert a déli részen mind 2 műhold csatornáit tudod majd fogni, Északon és Írország nagy részén pedig valószínűleg nem.

2010. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én Irország északnyugati csücskében élek, ezért is vagyok nagyon beparázva. Azt a térképet pedig nem találom azon az oldalon amit belinkeltél. Nem lehetek ennyire szerencsétlen...:( Köszönöm a magyarázatot, igy azért már jobban értem a térkép nélkül is.
2010. ápr. 21. 20:11
 6/9 A kérdező kommentje:
megvan már! Remélem azért az 5-ről jön majd a több adás, mert a 6-os a közelünkben sincs. Talán Dublinban tudják majd fogni.
2010. ápr. 21. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon vannak, hogy melyik csatornák melyik műholdról fognak jönni: [link]

A többség a Thor 6-ról fog jönni.

2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én most állíttattam át egy fekával az antennát itt Galway-ba. 120 cm-es tükörről van szó. csupán jó időben jün minden adó. Amennyiben esik, ami előfordul néha, akkor a gyakran nézett csatornák nem jönnek, pl. rtl klub, tv2 stb. Most megpróbállok a digi tvóre átállni, az intelsat műholdjukra. Remélem sikerül, máskülönben jöhetnek az igénytelen ír csatikavagy a méregdrága sky.
2010. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha már ninc sa Thora állítva az Astrások nem fogják 2010 December óta... Nekünk nem volt de szerelő állította be:)
2011. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!