Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy nagyobb tányérral lehet majd fogni a UPC adásait Írországban május 1 után?

Figyelt kérdés

Szeretnénk mindenképpen tv-zni itt is,de simán nem lehet majd fogni az adásokat , ez világos.Ha esetleg egy nagyobb tányért rakunk fel?Itt a lábnyomtérkép linkje: [link]

A Digi nem jön be,azt már próbáltuk.A T-home?Szerintetek?Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 29. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A képek alapján szerintem a Thor 5 sugárzását lehet majd fogni; de a Thor 6 sugárzását nem biztos, hogy lehet fogni, de az is lehet, hogy nagyon szemcsésen vagy kihagyva lehet majd fogni.
2010. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

T-Home ugyanazon a műholdon van mint a Digi.

Upc - t meg csak át kell fordítani az új műholdra.

2010. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne írjunk már hülyeséget!

A Digi az Intelsat műholdakról sugároz a nyugati egy fokról; a T-Home pedig az AMOS 4 műholdról sugároz a nyugati 4 fokról.

A UPC eddig az ASTRA-ról sugárzott a keleti 19,2 fokról; és most költözik a THOR 5-6 műholdakra a nyugati 0,8 fokra.

2010. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A Digi semmiképp nem jön be,azt már próbáltuk.Megnéztem a T-home-ot,az sem fedi le Írországot(még messziről sem).A THOR 5-ről érkező adásokat talán be tudjuk majd fogni,de a 6-ról nem valószínű.Csak az érdekelne,hogy ha egy műhold sugara a lábnyomtérképen nem fedi le a helyet,egy nagyobb antennával azért be lehet-e fogni.Mert a 6-oson lesznek azok a csatornák,amiket nézni szoktunk.
2010. ápr. 29. 22:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 1,5-2 méteres antennával menni fog, de egyáltalán nem biztos.
2010. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Röhögnöm kell !

A digi nem az intelsatról jön hanem a thor2 ről .

Legalábbis nekem igen, és onnan fogom a thome jeleit is.

Hehehe!

2010. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A lóf@szt jön a Digi és a T-home a thor 2-ről!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elóőzőnek! Bocs elírtam, tényleg nem a thor2 hanem a thor5 a digi műholdja, csak megcsúszott a kezem !
2010. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Digi az Intelsat 02-10 műholdakról sugároz! Fogd már fel!

A UPC fog sugározni a Thor 5-6-ról. A digi a nyugati 1 fokon van a UPC pedig a nyugati 0,8 fokon, így, ha a digire van beállítva az antennád, tudod fogni a UPC adásait is és fordítva.

2010. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Innen sugároz a Dgi: [link]

Innen: [link] és innen: [link] pedig a UPC!!!!

2010. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!