Most tervezek venni xbox one-t erdemes tobbet ki adni?

Figyelt kérdés
Erdemes ki adni tobbet xbox one s re vagy tokeletes a sima one is ugy ertem latvanyba van e kulombseg vagy mivel masabb? Es nem kell attol tartanom hogy meg veszem az xboxot es ra par evre ra jon egy masik xbox es cserelhetem le? Ketto kozul melyiket vegyem meg?

2016. okt. 5. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig jönnek majd újabb gépek, de 2-3 évet még biztos várni kell az új generációra. Az Xbox One elég ideje piacon van ahhoz, hogy már kedvezőbb áron hozzá lehessen jutni, szerintem az éri meg a legjobban. Nem hiszem, hogy az S annyival többet tudna, hogy laikus ember észrevenné, de nem ismerem a paramétereit. Gondolom csak azért dobták piacra, hogy fellendítse az eladásokat azok körében, akik az újdonságokra várnak. Én akkor vettem One-t, amikor még újdonságnak számított, de biztosan jó lesz még 5-6 évig.
2016. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az S annyival tud többet, hogy támogatja a 4K-s >>FILMEKET!!<< (Tehát NEM játékokat), ill. a táp beépítésre került a házba, már nem lóg ki belőle egy tégla.


Amúgy meg nagyjából ennyi, kapott egy kis ráncfelvarrást külsőleg, de hardverileg ugyan az, mint a sima.

2016. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat :)
2016. okt. 5. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Viszont a sima One kifutóban van, tehát úgymond megéri megvenni, mert olcsóbb, de mivel a Slim valamivel többet tud, ezért lehet inkább azt éri megvenni hosszútávon. Vagy megvárod ezt:

[link]

[link]

2016. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!