Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok segíteni egy belépő...

Tudnátok segíteni egy belépő szintü hi-fi összeállításában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit összetett a kérdésem, de megpróbálom érthetően leirni. Szeretnék otthonra egy sztereo hi-fi rendszert, ami egy erősítőből és két hangfalból áll. Segítséget sajnos máshol nem találtam. Vacilálok állványos és álló hangfal között.

Első kérdésem: szerintetek melyik a jobb választás?

A helység egy 20nm szoba amit be kell tőltsön.

Álló hangfalból ami szóba jöhet:

- Magnat Monitor Supreme 2002

- Taga Harmony TAV-806F

- Wharfedale Crystal 4.3


Álványos hangfal ami szóba jöhet:

- Wharfedale Diamond 225

- Q Acoustics 3020

- Dali Zensor 3

Itt a választást főleg az ár határozza meg, ezek amik bele férnek.

Egy olyan hangfal párost szeretnék, ami azon kívül, hogy szépen, tisztán szól, a basszus is megfelelő.


Második kérdésem: ezeket a hangfalakat újan szeretném megvenni, viszont új erősítőre sajnos nem telik.

Milyen használt, régebbi erősítővel tudnám szépen meghajtani az adott párost, amit barátságos áron meg lehet kapni kézből?


Szeretném hangsúlyozni, hogy teljesen kezdő vagyok! Viszonylag kifinomult a hallásom, szeretem a jó zenét, ehhez szeretnék egy jó erősító-hangfal párost.

Ötleteket szeretnék kapni tőletek különböző összeállításokra.

Nagyon sokat olvastam már, hogy melyik milyen, teszteket néztem meg, de minnél többet olvasok annál jobban összezavarodok.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. nov. 4. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


1, Mindegy mit valasztasz, nem leszel soha elégedett. Mindig motoszkál majd benned a gondolat, jobb kell ebből vagy abból.

2, A jó hifi személyes dolog, a jellem és a lehetőségek fura kombinációja. Nagyon más, ki mit tart jó hangnak.

3, Az jó, ha összezavarodtál... Nincs örökérvényú szabály, nincs megdönthetetlen kijelentés.


Mi alapján szűkítetted azekre a listád? Nem tudom megmondani, neked melyik a legjobb, én a Dalit választanám. Természetesen használt erősítővel is működik a dolog.

Menj el a hétvégén az AV Trend Hifi Show-ra. A rengeteg rossz hang között biztos találsz inspirációt.

2016. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mi a véleményed a Monitor audio Bronze BX2-ről?


Előre is köszi a válaszodat

2016. nov. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!