Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gitárerősítőt ajánlotok...

Milyen gitárerősítőt ajánlotok metálhoz?

Figyelt kérdés

Árkategória: 25.000Ft - 55.000Ft

Főleg death metalt játszanék rajta.


Szobai használatra kell, gyakorolni, szórakozni. Előző erősítőm egy 30 ezer forintos joyo volt, de nem rég tönkre ment, ezért kell egy új.


Én egy Marshall MG15CF-re gondoltam.( [link]

Viszont nem vagyok mestere a témának, ezért gondoltam, hogy itt is megkérdezem.


Esetleg tudtok mondani egy erre a célra jobbat? Az se baj, ha ennél drágább, ahogy írtam az elején 55-ig hajlandó vagyok felmenni.



2016. nov. 12. 15:02
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én ezt a kettõt tudom ajánlani:

[link]



[link]

2016. nov. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metalforever válasza:

# Az elsõ nem rossz...

Nekem még a régebbi valvetronix szériából van egy Vox Valvetronix 40+ om (60 wattos), anno az került ennyibe, és azért több effekt van rajta, jobban megéri. Sztem ha használtan ki tudsz csípni egy jobbféle elofokcsoves voxot,azzal lehet zuzni.

2016. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem hallottam még a Vox-ról (mondjuk nem vagyok otthon a témában), megbízható cég?

2016. nov. 13. 19:25
 4/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
A Vox? Ne hülyéskedj! Az egyik legjobb.
2016. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ebben a marshallban kevés a gain metálhoz, mindenképp kell hozzá egy pedál vagy multi. Én egy zoom g2.1ma-t használok mellé, így már okés.
2016. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kojee ***** válasza:
2016. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az utóbbi videót láttam már, viszont kommentben nagyon sokan azt állítják, hogy közel nincs ilyen hangja a az erősítőnek, pusztán jól van összerakva a szám.
2016. nov. 15. 16:17
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig a Marshall MG15CF és az azonos árú Vox van versenyben.. Peavey és Line 6 erősítőkről tudtok mondani tapasztalatokat, infókat? Ezekből is sok ajánlottat látok ilyen áron.
2016. nov. 15. 16:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt az utóbbi videót meghallgattam. Lehet én értem félre, de ez nekem olyan mintha pont arról szólna a videó hogy mennyire nemjó. Nem lehet? :D

Ne haragudjatok de ennyire kása agyontorzított maszlagot akármilyen noname cuccból ki lehet tekerni. Nem attól lesz jó egy metal szand hogy maxra tekered a gaint....

2016. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van.. tudsz ajánlani jobbat? :D

Vox-al az a bajom, hogy ellenben a Marshallal, nagyon sok effect van rajta, mégis ugyanannyiba kerül a kettő erősítő, ezáltal gyanítom, hogy a Vox gyengébb hangminőséggel rendelkezik. De lehet tévedek, nincs tapasztalatom.


Azt azért szeretném kijelenteni, hogy inkább választom azt, amelyiken nincs sok funkció, mint azt amelyik tele van effektekkel, de nincs olyan hangja, mint a másiknak.. effektekkel csak poénkodni szeretek amúgy is, komolyabban nem használnám.

2016. nov. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!