Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy nagyobb tányérral lehet majd fogni a UPC adásait Írországban május 1 után?

Figyelt kérdés

Szeretnénk mindenképpen tv-zni itt is,de simán nem lehet majd fogni az adásokat , ez világos.Ha esetleg egy nagyobb tányért rakunk fel?Itt a lábnyomtérkép linkje: [link]

A Digi nem jön be,azt már próbáltuk.A T-home?Szerintetek?Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 29. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed hogy a thor5 ről fogom a digit sajnos nem tudom elküldeni fényképen, de elolvashatod a digi honlapján is honnan jön, direkt megnéztem én is !Vita lezárva !!!
2010. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hol írják a digi oldalán, hogy a Thorról jön???

Hogyan értessem meg velede, hogy a Digi az Intelsat műholdakról sugároz? Vagy már a Lyngsaton is hazudnak? Tedd ki kérdésnek ide!

2010. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el itt akommenteket: [link]
2010. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bemásoltam neked a digi tv honlapján a műholdas tv menüpont alatt található tájékoztatást :A Digi TV a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. belüli műholdas televízió szolgáltatása, mely hazánk egész területén elérhető. A szolgáltatás igénybe vételéhez az ingatlan D-DNY fekvés szükséges a műholdra való szabad rálátás miatt. Az általunk használt műhold az Intelsat 10 02 és a Thor 5.
2010. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igazad van tényleg nem csak az Intelsat 10-02-ről sugároznak, de nem a Thor 5 -ről, hanem 6-ról.

[link]

De lehet, hogy az 5-ről is jönnek csatornák. Most már részemről is be van fejezve.

2010. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha igaz,hogy a digi is sugároz a thor 6-ról,akkor legalább már biztos,hogy onnan nem veszünk semmit majd.Köszönöm a válaszokat,azt hiszem ezt majd csak akkor tudjuk meg,ha kipróbáljuk.Csak hát egy 2 m-es tányér nagyon drága,nem vennénk meg feleslegesen,ha nincs értelme.
2010. máj. 2. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!