Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki az elmúlt hónap vagy...

Davyd9206 kérdése:

Valaki az elmúlt hónap vagy most rendelt csomagot kizárólag Kína felől Ebay-en keresztül és ha igen hogy állnak eddig túl ment a meg adott időd belül vagy eltűnt a rendszerbe?

Figyelt kérdés

Nekem December 12ig kell kézbesíteni, csak egyetlen egy gondom van, hogy nem tudom szépen rendesen nyomon követni a csomagomat hol is tart és már egyre kevesebb a hajam...


Azok ne is válaszoljanak nekem, csak annyit tudnak írni 10 nap telt mit idegeskedek stb stb


2016. nov. 23. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én az aliexpress-en rendeltem Kínából. Októberben 12.-én adtam fel a rendelést, és tegnap (nov. 22) érkezett meg a csomag. Év vége fele mindig lelassul a kínai posta, mivel kiugróan megnő az ott feladott csomagok száma.
2016. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hálaadás és karácsony környékén mindig megsokszorozódik a csomagkézbesítések mennyisége, így eleve elfogadható plusz pár napos csúszás.


És igen, ne 10 nap után kezd el idegeskedni amikor az még az alap 2-4 hét előtt van, és kínából a 45-60 nap is teljesen normális.

2016. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 50 nap kellett a telefontoknak, ne iygulj, nem tűnt el, légy türelmes
2016. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én (tavaly ) november első hetében rendeltem és január utolsó hetében vettem kézhez. Nagyon rá vagy parázva, a 10 nap tényleg semmi.
2016. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok csak lássam, hogy hol tart a csomag és én December 12 nem ér ide kérem a vissza a pénzem mert nem ez van leírva a terméknék, hogy 60 nap is akár a kiszállítás.
2016. nov. 24. 06:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor rendelted? Leirasban mindig ott van, hogy mikorra varhatod a csomagot. Nekem van, hogy 1 het, 2 het, de karacsony miatt mar direkt nov. Elejen rendelek. Igy akar, eltunik is idoben ujrakuldik szo nelkul. Volt ami nem jott meg vagybaja voltvisszakuldtek a penzt vagy kuldtek ujat! Kinaiaknak nagyon fontos a + feedback. Draga dolgot rendeltwl ami nem jott meg? Nem tudos kovetni a csomagot valszeg ingyenes a posta akkor meg csire de de szerintem odaer 12 ig.
2016. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A várható érkezési idő egy becsült idő és nem szerződés vagy kötelem. Ez nem a magyar fogyasztóvédelem és bürokrácia (és főleg hozzáállás) hogy mindenkit mindenért fel lehet jelenteni, bepanaszolni ha neked nem a becsült dátumra pontosan érkezik meg egy csomag a VILÁG másik feléről.


Sok eladó direkt odaírja a terméke alá hogy ne kezdj el reklamálni 60 nap alatt, mert nem ő tehet arról ha a kézbesítés valamelyik pontján a 10-15 közül a csomagod lassabban halad, mégis tőle veszed el a pénzt amit jogosan megkapott, majd a refund után hogy-hogy nem a csomagod is megérkezik és azt is megtartod. Gondolj már bele a másik fél helyzetébe is, ha te eladnál valamit és visszakérik a pénzt, és a csomagot is megtartják, akkor te is dühöngenél hogy átvertek.

2016. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: persze, hogy becsült az intervallum, de ideér, vicc az, hogy itt 1 hét is lehet az országon belül, de Kínából meg 2 hét alatt ideér :D ezen a héten ideérhet :)
2016. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!