Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes ezt javíttatni? Ha...

Érdemes ezt javíttatni? Ha veszek helyette másikat, mit érdemes? A mostani 108 centis. Ennél kicsit nagyobbat szeretnék.

Figyelt kérdés

Haldoklik a tv-m.

9 éves samsung plazma eddig tökéletesen működött. Pár napja kezdte, hogy időnként kikapcsolt, majd pár másodperc kattogás után visszakapcsolt. Mára már változott a helyzet: időnként pár percre bekapcsol, majd 10-20 percig kattog, s kezdődik minden elölről.

Eddig nagyon elégedett voltam vele. "Kicsit" sokat fogyasztott, viszont ledes tv-khez képest nagyon jó képe volt.



2016. dec. 11. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elviszed ég szakihoz, mind egy arat mennyiből tudja kihozni, ha ne tetszik amit hallasz akkor érdemes újat venni. Ha szereted a tv-t akkor megér egy próbát a javítás, nem?
2016. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

9 éves. Tartok tőle, hogy ez csak a kezdet.

Egyébként is rég gondolkozom rajta, hogy mennyit spórolnék a villanyszámlán, ugyanakkor nagy érvágás lesz újat venni. De milyet?

2016. dec. 11. 21:52
 3/24 anonim ***** válasza:
Most fesziteni jottel ide vagy mi? Menje be a boltba es vegyel egy UHD 4K-t ami a legujabb.
2016. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"Ha veszek helyette másikat, mit érdemes? A mostani 108 centis. Ennél kicsit nagyobbat szeretnék."


Ami tetszik és amire elég a pénzed.

Esetleg elballaghatnál egy boltba.

2016. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

Samsung PS51E530A3

Viszont csak egy helyen kapható:

Szalai Műhely Kft.

1184 Budapest , Thököly út 24.

www.plazmadiszkont.hu

Erről van valami vélemény? Esetleg, hogy mennyire megbízható?

Mint mondám: nagy érvágás, de nyugdíjasok vagyunk, a tv a legfőbb szórakozásunk.

2016. dec. 12. 00:05
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es

Voltam boltban, olvastam egy csomó véleményt a plazma- és led tv-kről. Elmentem a Sony mintaboltba, s legújabb gépjük képe sem közelítette meg a régi plazmámat. Viszont lehet, hogy csak rosszul volt beállítva. Az ára viszont már "túl kemény". Az üzletben kitett tv-kel is hasonló a helyzet, csak általában ellenkező értelemben. Betesznek egy demo dvt-t, amivel csodálatos a kép. Valós körülmények között egészen mást tapasztalsz.

Ezért várok itt véleményeket.

2016. dec. 12. 00:46
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit látsz és mit vársz, 170-ért vettem egy 110 centis LED tévét és nem érzem úgy hogy lemaradtam volna valamiről.
2016. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Épp azért szeretnék minél több véleményt összeszedni, mert számunkra ez egy komoly érvágás lesz.
2016. dec. 12. 01:01
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es

Milyen típusút?

2016. dec. 12. 01:02
 10/24 anonim ***** válasza:
Új plazma nincs, vége. Amíg az OLED árakat gatyába nem rázzák, nincs más csak különféle LCD-k.
2016. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!