Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes ezt javíttatni? Ha...

Érdemes ezt javíttatni? Ha veszek helyette másikat, mit érdemes? A mostani 108 centis. Ennél kicsit nagyobbat szeretnék.

Figyelt kérdés

Haldoklik a tv-m.

9 éves samsung plazma eddig tökéletesen működött. Pár napja kezdte, hogy időnként kikapcsolt, majd pár másodperc kattogás után visszakapcsolt. Mára már változott a helyzet: időnként pár percre bekapcsol, majd 10-20 percig kattog, s kezdődik minden elölről.

Eddig nagyon elégedett voltam vele. "Kicsit" sokat fogyasztott, viszont ledes tv-khez képest nagyon jó képe volt.



2016. dec. 11. 21:21
1 2 3
 21/24 homo ludensz ***** válasza:
Évekig ment az egymásra való licitálás és sokáig a plazma vitte a prímet,főként a képernyő nagyságban. Azután mára eldőlt az LCD javára mert olyat csinálnak belőle mint a szobád fala ha az az igényed és van pénzed.A múltkor webkamerát kerestem és látom hogy ott áll egy csomó ember. Kézilabda meccset néztek egy akkora LCD tv.-n hogy emberméretűek voltak a játékosok. Szerintem a plazmával már óvatosan bánik a gyártó ha még szerel össze belőle.
2016. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21-es

Már vagy 10 évvel ezelőtt láttam külföldön egy kiállító teremben mindenféle méretű plazmát, a legnagyobb úgy 6-8 méter széles lehetett. Igaz olyan 4-5 centi vastag tápkábelről üzemelt.

Megvettem a Sony-t 0 % thm-mel. Jó, Jó, de meg sem közelíti a plazmát. Közben megkerestem a régi plazma papírját 380 W-os volt a fogyasztása. Az újabb nagyobb méretűek is csak 165 W-ot fogyasztottak. Sajnálom, hogy leálltak vele, mert sokkal jobb volt a képe, mint bármelyik lcd-nek. Hiába írják, hogy 170 fokig nézhető, valójában 30-40 fokig ad tűrhető minőséget. A plazmát, ha oldalról néztem, maximum megnyúltak az alakok.

Ez van. Legalább a villanyszámlám jelentősen csökken.

2016. dec. 16. 17:59
 23/24 homo ludensz ***** válasza:
Közben ellátogattam a Veterára,a Jó fogásra és csak kíváncsiból megnéztem a kínálatot. Annyi plazmát hirdetnek eladásra hogy a bőség zavarával küzdenék ha volna rá pénzem.
2016. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Most újabb problémával szembesültem.

A Sony KDL55W807 CSAEP-nél, ha beállítom maximumra a fényerőt, viszonylag tűrhető képet tudok előállítani, de ha jön egy fehér kép, kiégeti szememet. Ha lejjebb veszem a fényt, a sötétebb tartalmú képek lesznek élvezhetetlenek. Már lassan két hete ezzel "szórakozok", hogy legalább megközelítse a régi plazmát.

Van valami módszer, hogy hogy lehet beállítani ezen valami normálisabb képet? (Képbeállítás: speciális beállítás: fényerő, kontraszt, gamma, sötét részek fényerő szintje, sötét részek fényerő szintje, speciális kontraszt javítás.)


23-as

Nem igazán akartam 100 ezer fölött használt tévét venni, még egy üzemképtelent is 60 ezerért hirdetnek.

2016. dec. 21. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!