Hároméves az LG 82 cm-es tévénk, egyre többször ha a távirányítóval csatornát váltok összekeverednek az adók, vagy el is tűnnek, akkor mindent újra kell hangolni (gyári beállítás) mi lehet az oka, vagy lehet-e javítani?

Figyelt kérdés

Kérem aki tud segítsen , előre is köszönöm!

üdv: József



2016. dec. 31. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs set top box vagy hasonló hanem a digitális jel egyből a tv-be megyen be! Ez esetbe még tudnám ajánlani egy set top box használatát! A tv vsznű e téren kezdi beadni a derekát, ez van, elévülésnek hívják hogy vásároljál megint egyet mert ezeket már javítani nem igazán lehet.
2016. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írod hogy videón keresztűl megy be az hát igen, gáz! Iktasd ki, vki szaki biztos van ott az utcába, itt falun én szoktam vacakolni vele / néha..
2016. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már a videó kiiktatásával is csinálta a bajt akkor egyértelműen a TV-nek azon bemeneti pontjával van a baj, habár nem biztos mivel maga a memória kavarodik össze szval sztem ez a tv hibája lesz. De egy set top box nem drága, használtan is lehet kapni, és azon van hdmi meg scart kimenet, valamelyik csak jó lesz (lehet) próba szerencse.
2016. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs ,hogy zavarlak,de szükségem volna még a segítségedre a Veterán találtam 2 db uj set top boxot, zircon funbox 4000ft,tamtung STB5000iptv.set4500ft-ért hogy melyik felelne meg nekem Te értesz hozzá.kösz:BUÉK!
2016. dec. 31. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:

A zircon funbox az szatellites. Neked tányérból jön a tévé jel? Nem hinném. A másik IP TV, az internetes. Az se jó neked, ha klasszikus DVBC- n jön a jeled.

Szóval azt kellene tisztázni milyen jelet fogsz.

2017. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kábel tv az adom (Kábelszat-Net-2002Kft)ehhez akkor milyen sat top box volna a jó.
2017. jan. 1. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:

DVB-C bemenetes HUMAX az elterjedtebb, de vannak szamszungok is, radix meg egyéb márkák.

A legjobb lenne ha megkérnéd a szolgáltatód adjon egyet bérbe.

2017. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a javaslatot kaptam egyet bérbe,aztán majd meglátom,hogy sikerült a hibát kiszürni.Mégegyszer nagyon köszönöm a segítségedet,üdv.
2017. jan. 2. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szilveszterkor is dolgoztak?
2017. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!