Meg éri ilyet venni, vagy csak paraszt vakítás?

Figyelt kérdés
szerintem elég drága dolog hiába egy világmárkás kábel [link]

#kábel #HiFi #összekötés #24 karátos rca
2017. jan. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

van drágább is, logikusan ha olyan a rendszered hogy kell hozzá akkor megéri.

Általánosságban elmondható egy otthoni 6-800e ft os sztereo rendszernél vagy drágábbnál ez nem igazán tétel.


De nem webshopokban veszik ezt, hanem elmennek hifis boltba, hallgatoznak, megveszik, 2 nap után visszaviszik és otthon akár 30-50 kábelt is próbálnak azt azt veszik ami a legjobban tetszik nekik.

2017. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értelek köszönöm a válaszod ! :) én is úgy gondoltam ha mondjuk egy van egy Bowers & Wilkins hangfal rendszer és hozzá egy 0,001 ezredes torzítású hihg end erősítő és egy ilyen Equalizer akkor kell ilyen komoly kábel esetleg
2017. jan. 22. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

a műszaki paraméterben a torzítás az csak egy számadat, amit műszerrel mérnek.. a hangminőség a másik.

Én nem használok ilyen hiperszuper kábeleket, hallottam már én is eltérést a kábelek között de annyira nem vagyok igényes hogy ilyenekkel bohóckodjak..

Úgy szeretem a hifit ha ismerős aki több milliót elköltött mutatja mi milyen, hallgatjuk élvezem, azt itthon meg egy egyszerű rendszeren (bár így is elég durva ára volt) amit ismerőstől kaptam kábelek azzal van összetolva. Azt a gyerek music tévét hallgat rajta, amitől felkötöm magam, bár a spanyol meg angol mtv még viselhető :)

2017. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!