Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható zenelejátszó...

Milyen hordozható zenelejátszóra (DAP) érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy közel tíz éves COWON iaudio X5-öt használok. Tovább szeretnék lépni, nagyobb kapacitású, flash memóriás eszközre gondolok. Milyet keressek? Komolyzenére, 60-as, 70-es évek könnyűzenéje, rock stb. Keret: 100 eFt.

2017. febr. 6. 17:15
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Végre valaki, aki Cowon-t használ. Nekem Iaudio D2-m van, kb. 7 éves, tök jól megy, de én most Fiio-ra váltottam.

Mindenképpen flash memóriásat akarsz?

2017. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. A váltás gondolata elsősorban a COWON memóriakapacitásának korlátja.(20 giga)Emellett, úgy tudom a flash memória a lényegesen nagyobb kapacitás (+32-64 giga SD)mellett jobb kezelhetőséget is ad. Bár az X5 hangja nagyon szép, az újabb DAP-ok jel/zaj és torzítás értékei már lényegesen jobbak. Magam is gondolkodom a Fiio-ban. Neked melyik van és mik a tapasztalataid?
2017. febr. 7. 12:15
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hát vegyes.

Nekem a Cowon volt a favorit,sokáig nyúztam,megszoktam,de már voltak vele gondok,aztán lett először Fiio X1-em,aminek sok hibája van,aztán levelezgetve a Fiio-val kénytelen voltak fél év után visszavenni.

Jelenleg X1 második generációs van,ami sokkal jobb,Skullcandy fülessel szépen szól,sok hiba ezen már ki van javítva.

Ezek valójában technikai dolgok voltak,ez jobb az elődjénél,de a sima X1 jobban tetszett dizájnra.

Hangzás jó,tiszta,kicsit a középmélyek el vannak nyomva,kicsit lomha.

Viszont neked szerintem az X5 jó lenne vagy X3,azoknak nincs ilyen hibájuk állítólag.Komolyzenére amúgy szerintem kiváló.

2017. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!