Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipadot, hogyan lehet visszaáll...

Ipadot, hogyan lehet visszaállítani ipadot ios 7-re?

Figyelt kérdés
iPad mini 2-ről van szó,ios 7 van rajta mióta megvettem csak tegnap véletlenül rámentem amikor felajánlotta a frissítést,hogy telepítés éjjel,és reggel arra ébredtem,hogy ios 10 van rajta.Sajnos így a tablet akadozik(például amikor több alkalmazás meg van nyitva és lapozni akarok köztük megakad satöbbi...).A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 19. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem sajna sehogy
2017. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Negatív. Sehogy sem. Az Apple nem enged visszalépni. Csak amikor megjelenik az új rendszer, akkor lehet egy rövid ideig. De te most több verziót is átugrottál, szóval sehogy.
2017. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek lehet venni valahol,egy ugyanijet ios 7-tel?
2017. febr. 19. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha bontatlanul a dobozban van még (nem használt) akkor a gyári ios van rajta (gondolom jelen esetben ios7)

Szoval igen lehet venni ilyet :)

2017. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!