Tulipán00 kérdése:

A Sims3-at vagy a Sima4-et vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni mert mindkettő mellett vannak érvek. A három van magyarul de az már nem elavult egyáltalán? Azt hallottam hogy a négy pedig nincsen és igaz lassan 10 éve tanulok angolul nem igazán megy. És még sorolhatnám Melyiket vegyem meg és létszíves érveket is írjatok. Válaszotokat előre köszönöm.

2017. márc. 10. 19:37
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én még mindig a 3mal játszom, kb. 2 éve kezdtem, és nagyon szeretem, szerintem nem "elavult". Szoktam hozzá kiegészítőket is venni. A négyessel nincs tapasztalatom.

Én tudom a hármast ajánlani, tényleg nagyon jó.

2017. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult a Sims 4 angolja, hamar meg lehet tanulni, de le lehet tölteni hozzá magyarítás, igaz nincs teljesen kész.

A Sims 4-be sokkal élethűbbek a Simek mozdulatai, interakciói, illetve ugye több mindent tudnak egyszerre csinálni, a Sims 3 viszont sokkal szabadabb a nyílt világ miatt, és nekem a grafikája is jobban tetszik. Plusz mivel már van hozzá egy rakás kiegészítő ezért több a lehetőség is, de ehhez azokat is meg kell venni sajnos.

2017. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha Sims4-et vennél, itt van a Magyarítása, igaz nem teljes, de már így is játszható! :D

[link]


én mind2-vel játszom. :D

Mind a kettőben van olyan ami a másikban nincs. Szóval, ahogy érzed melyik kell neked. :D

2017. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nono8 válasza:
Szerintem a sims 4 sokkal jobb.Sokkal tobb interakcio van szebb grafika sok kiegeszito.Es a kiegeszitok folyamatosan fognak jonni .A sims 4ben a imkeszites sokkal jobb.A simek tobb dolgot tudnak csinalni egyszerre es lehetet tolteni a magyarositast is
2017. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nono8 válasza:
Ja es meg valami.En eletemben egy fel evet tanultam angolt ugy hogy egy heten egyszer es mar tobb eve jatszom a jatekkal.En sims videokat neztem sokat es onnan tudok sok dolgot
2017. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. márc. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!